Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,30 / Satış: 5,32
€ EURO → Alış: 5,99 / Satış: 6,02

Tadal 2. genel kurulunu yaptı

Tadal 2. genel kurulunu yaptı
  • 13.09.2014
  • 1.410 kez okundu
Reklam

TADAL GIDA AŞ. 2 OLAĞAN GENEL KURULUNU YAPTI

 

Taşköprü ilçemizde 2 yıl önce 36 ortaklı olarak kurulan Tadal Gıda AŞ. 2. olağan genel kurulunu yaptı.

Fabrika Toplantı Salonu’ndan yapılan olağan genel kurula bütün ortakların yanı sıra Taşköprü Belediye başkanı Hüseyin Arslan’da katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Tadal Gıda AŞ. Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Kartal, fabrikanın ilerleyen zamanlarda daha da iyi yönde ilerlemesi için var güçleriyle hep birlikte çalışmaya devam edeceklerini belirterek birlik beraberlik çağrısında bulundu.

Kuşburnu ve diğer marmelat ürünlerinin fabrikalarında kısa sürede üretilmeye başlayacağına vurgu yapan Kartal, Taşköprü halkından ve Kastamonu halkından markalarının desteklenmesinde katkı beklediklerini dile getirdi.

Daha sonra konuşan Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan ise Tadal Gıda AŞ.’nin Taşköprü’nün iç dinamiklerinin bir araya gelmesinde büyük katkı sağladığını kısa sürede Tadal Gıda’nın yaptığı ürünlerle de gerek bölgede gerekse ülke genelinde sektöründe öncü olacağına inandığını belirtti.

Olağan genel kurulda İstanbul’da faaliyet gösteren Göksoy Gıda sahibi Şükrü Göksoy, Yanal Pen Taşköprü Şubesi sahibi Cüneyt Yanal ve Amasya Yaymer Gıda’nın sahiplerinden Melek Yay’ın Tadal Gıda’ya ortaklık başvuruları kabul edildi.

Tek listeyle girilen seçimde mevcut başkan yaşar Kartal, oy birliğiyle tekrar yönetim kurulu başkanlığına seçildi.

Kartal’ın yönetim kurulu ise şu isimlerden oluştu: “Mustafa Berber, Kazım Duman, Veysel İşcan, Ali İhsan Alay, Mutullah Özdemir, Kenan Duman.”  

 

Mehmet TUĞCU-Taşköprü

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ