Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,30 / Satış: 5,32
€ EURO → Alış: 5,99 / Satış: 6,02

Tadal Başkentlilerin ağzını tatlandırdı

Tadal Başkentlilerin ağzını tatlandırdı
  • 13.09.2014
  • 1.087 kez okundu
Reklam

TADAL BAŞKENTLİLERİN AĞZINI TATLANDIRDI

 

Taşköprü ilçemizde çok ortaklı olarak geçtiğimiz yıl faaliyete geçen Tadal Gıda AŞ., Ankara’da düzenlenen “Başkent’te  Kastamonu Günleri” etkinliğinde kurduğu stantta Başkentlilerin ağzını tatlandırdı.

Tadal Gıda AŞ.’ye ait standı ziyaret eden TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin’inde ziyaret ettiği stantta Şahin, tattığı Pekmar markalı şeker pancarı pekmezini bugüne kadar böyle bir pekmez yemediğini söyleyerek bu markayı oluşturan Tadal Gıda AŞ. yönetimini tebrik etti.

Tadal Gıda AŞ. Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Kartal’da geçtiğimiz yıl 36 ortaklı olarak faaliyete geçirdikleri fabrikanın kısa sürede hak ettiği yere gelerek vatandaşların beğenisini kazandığını söyleyerek stantlarını ziyaret ederek kendilerine destek veren TBMM Başkanı Şahin’e teşekkür etti. Kartal, daha sonra Şahin’e pancar pekmezi hediye etti.

Tadal Gıda AŞ. olarak bundan sonra da çalışmalarının ve yatırımlarının aralıksız devam edeceğini belirten Kartal, öncelikle kuşburnu marmelatı olmak üzere diğer marmelat çeşitlerini de bünyelerinde üretime başlayacaklarını kaydetti.

Tadal’ın standını TBMM Başkanı Şahin’in yanı sıra Türkiye Partisi Genel Başkanı Abdüllatif Şener, Has Parti Genel Başkanı Numan Kurtulmuş, Kastamonu Valisi Erdoğan Bektaş, Kastamonu Milletvekilleri Hakkı Köylü, Mehmet Serdaroğlu, Musa Sıvacıoğlu, Hasan Altan, Kastamonu Belediye Başkanı Turhan Topçuoğlu, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Sayan, Taşköprü Kaymakamı Ayhan Kartlı, Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan ve çok sayıda Başkentli vatandaş ziyaret etti. Ziyaretçiler Tadal’ın ürettiği şeker pancarı pekmezine tam not verdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ