Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,47 / Satış: 5,49
€ EURO → Alış: 6,20 / Satış: 6,23

Tadal Gıda Yaşar Kartal’la devam dedi

Tadal Gıda Yaşar Kartal’la devam dedi
  • 13.09.2014
  • 1.537 kez okundu
Reklam

Tadal Gıda AŞ., Yaşar Kartal’la devam dedi

 

Taşköprü ilçemizde 2010 yılından bu tarafa faaliyet veren Tadal Gıda AŞ., olağan genel kurulunu yaptı. Tüm ortakların katıldığı genel kurula 3 yıldır Tadal Gıda AŞ Yönetim kurulu başkanlığını başaralı yürüten müteahhit Yaşar Kartal’ın sunduğu tek liste ile girildi. Yapılan oylamada oy birliği ile mevcut başkan Yaşar Kartal 3 yıllığına yeniden yönetim kurulu başkanı seçildi.

Genel kurul sonrası konuşan Kartal, Tadal Gıda’da pancar pekmezi harici diğer pekmez çeşitlerinin yanı sıra kuşburnu ve kızılcık marmelatları başta olmak üzere, tahin helva ve reçel çeşitlerini de üretim portföylerine kattıklarını ve kısa süre içerisinde Kastamonu çekme helvasını da Tadal Gıda AŞ. olarak Taşköprü’ye kazandıracaklarının müjdesini verdi.

Kartal, ayrıca Tadal Gıda Yönetim Kurulu Başkanı olarak İstanbul’dan ve birçok ilden hemşeri işadamlarının arayarak kendilerine tüm yönetim kurulu adına teşekkür ettiklerini ve bundan da Tadal Gıda AŞ. olarak büyük memnuniyet duyduklarını kaydetti.

Kartal’ın yeni yönetiminde yer alan isimler ise Mustafa Berber (Başkan Yardımcısı), Kazım Duman (Başkan Yardımcısı), Veysel İşcan (Üye), Mehmet Alay (Üye), Kenan Duman (Üye).

 

 

Mehmet TUĞCU-Taşköprü

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ