Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 3,78 / Satış: 3,79
€ EURO → Alış: 4,65 / Satış: 4,67

TAGİAD ve TSO’dan KİAD’ı ziyaret

TAGİAD ve TSO’dan KİAD’ı ziyaret
  • 13.09.2014
  • 1.087 kez okundu
Reklam

TAGİAD ve TSO’dan KİAD’ı ziyaret

Taşköprü Ticaret ve Sanayi Odası ile Taşköprü Genç İş adamları Derneği (TAGİAD) Kastamonu İş Adamları Derneği (KİAD)’ni ziyaret etti. Akçaabat Restaurant’ta düzenlenen kahvaltıda Taşköprü Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Murat Balcığolu, Taşköprü Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Mustafa Kökyay, TAGİAD Başkanı Bahri İldemlik ile TAGİAD üyesi 12 iş adamının katıldığı programda KİAD Başkanı Kadir Tonbul ile yönetim kurulu üyeleri bir araya geldi.

Kahvaltıda başkanlar dernekler hakkında bilgi alış verişinde bulundu. TAGİAD Başkanı Bahri İldemlik ve KİAD Başkanı Kadir Tonbul bundan sonraki çalışmalarda birliktelik içinde çalışmayı düşündüklerini dile getirdi.

Taşköprü TSO Başkanı Balcıoğlu ve TAGİAD Başkanı İldemlik KİAD’ı Taşköprü’ye davet etti. Başkanlar kahvaltıda Kastamonu için neler yapabileceklerini değerlendirirken daha sonraki çalışmalar için bilgi alış verişini sürdüreceklerini belirttiler. TAGİAD olarak KİAD’ın düzenlediği yurt içi ve yurtdışı programlara katılacaklarını ifade edip, Angola’ya bir iş gezisi programı yapılmasını KİAD’tan talep ettiler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ