Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,04 / Satış: 6,07
€ EURO → Alış: 6,75 / Satış: 6,78

TAGİAD’tan dershane açıklaması

TAGİAD’tan dershane açıklaması
  • 13.09.2014
  • 1.205 kez okundu
Reklam

TAGİAD’tan dershane açıklaması

 

Taşköprü Genç İş Adamları Derneği (TAGİAD) Başkanı Bahri İldemlik, dershanelerin kapatılmasına yönelik hazırlanan tasarıyla ilgili açıklamada bulundu.

İldemlik açıklamasında; "Dershanelerin eğitime sağladığı bir çok faydası herkes tarafından bilinmekte iken, görüşülmeden, tartışılmadan zorlama bir kanunla dershanelerin, etüt merkezlerin kapatılmaya çalışılmasını hayretle ve kaygıyla takip ediyoruz. Eğitimdeki temel problemleri çözmeden, bölgeler arası eşitsizliği kaldırmadan dershaneleri kapatmanın ilçemiz, ilimiz ve ülkemiz adına daha büyük sorunlar doğuracağını düşünüyoruz. Günlerden beri bu konu hakkında doyurucu bilgi vermeyen yetkililerden makul bir açıklama bekliyoruz" dedi.

İldemlik şöyle devam etti: "Dershanelerin ne gibi zararı görülmüştür? Etüt Merkezilerinin ve okuma salonlarının yaptığı faaliyetler ne türlü tehlikeler barındırıyor da ücretsi olmalarına rağmen kapatılmak isteniyor. Birçok meseleyi devreye girerek açıklığa kavuşturan Sayın Başbakanımızın bu konuyu aydınlatmasını bekliyoruz."

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ