Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 7,44 / Satış: 7,47
€ EURO → Alış: 9,02 / Satış: 9,05

Taşköprü’de polis haftası doyasıya kutlandı

Taşköprü’de polis haftası doyasıya kutlandı
  • 13.09.2014
  • 1.561 kez okundu

 

Taşköprü’de polis haftası doyasıya kutlandı


 Taşköprü ilçemizde 10 Nisan Polis Günü çeşitli etkinliklerle doyasıya kutlandı.

Taş Camii’nde Taşköprülü din görevlilerine okutulan Mevlidi şerif ile başlayan program Cumhuriyet Meydanı’nda emniyet güçlerinin çelenk koyulması ve ardından saygı duruşu ve istiklal marşı ile devam etti.

Cumhuriyet Meydanı’nda ki programın ardından ise Taşköprü Emniyet Müdürü İsmail Mermer ve emniyet mensupları Taşköprü Yatılı Bölge Ortaokulu’nu ziyaret ederek öğrencilere kitap dağıtıp pasta ikramında bulundu.

Kitapları alan YBO öğrencileri  mutluluklarını polislere sarılarak gösterdiler ve polis ağabeylerinin polis günlerini kutladılar. Etkinlik çerçevesinde İlçe emniyet müdürlüğü tarafından polisin en büyük destekçisi olan  polis eşlerine çiçek verilmesi ile devam edildi. Naime Alp Anaokulu öğrencileri tarafından Polis Günü sebebi ile İlçe Emniyet Müdürlüğüne gelen öğrenciler İlçe Emniyet Müdürü İsmail Mermer’e çiçek vererek polis gününü kutladılar. Taşköprü Emniyet Müdürü İsmail Mermer ise personeli ile birlikte Taşköprü Kaymakamı Ali Yılmaz’ı makamında ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Taşköprü Lisesi ve Taşköprü Öğretmen Lisesi öğrencileri ve idarecileri tarafından ziyaret edilen ilçe Emniyet müdürlüğü polis günü etkinlikleri çerçevesinde akşam da ilçede görev yapan polis memurları ve eşlerine yemek verildi. Ardından ise emniyet mensupları ilçede görev yapan dön görevlileri halı sahada dostluk maçı yaptı. Emniyet Teşkilatını ise bu anlamlı günde Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan, AK Parti Taşköprü İlçe Başkanı Fazıl Pehivan ve parti teşkilatı ile çok sayıda sivil toplum örgütü temsilcisi ve vatandaşta ziyaret etti.

Hafta kutlamaları kapsamında ayrıca Sevim Tokatlı Kız Meslek Lisesi Anaokulu öğrencileri de öğretmenleri Halil Bacanak eşliğinde Taşköprü Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Öğrencilerle yakından ilgilenen Emniyet Müdürü İsmail Mermer, minik öğrencilerle sohbet edip çikolata takdim etti. Öğrencilere ayrıca emniyet müdürlüğü birimleri tanıtıldı.

 

Haber: Mustafa GÜNAYDI

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ