Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 7,62 / Satış: 7,65
€ EURO → Alış: 8,95 / Satış: 8,98

Taşköprü MHP Öcal’a emanet

Taşköprü MHP Öcal’a emanet
  • 13.09.2014
  • 1.590 kez okundu

Taşköprü MHP Öcal’a emanet

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Taşköprü İlçe Başkanı iken önceki gün istifa eden Av. Mustafa Arabacı’nın yerine İlçe Başkanı olarak Mahmut Öcal atandı.

Yaklaşık 2 yıldır Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Taşköprü İlçe Başkanlığı görevini yürüten Av. Mustafa Arabacı görevinden istifa ettiğini açıklamasının ardından Taşköprü esnaflarından Mahmut Öcal’ın MHP Taşköprü İlçe Başkanlığına getirildiği bildirildi.

Taşköprü MHP İlçe Başkanı Mustafa Arabacı’nın istifasını açıklamasının ardından harekete geçen parti yönetimi ilçe başkanını belirledi. Yapılan değerlendirme sonunda Taşköprü esnaflarından Mahmut Öcal’ın ilçe başkanlığına getirildiği açıklandı.

-Öcal’ın ilk açıklaması-

Göreve geldikten sonra bir basın açıklaması yapan Öcal, “İlçe başkanımız Av. Mustafa Arabacı’nın görevinden ayrılması sonucu yönetim kurulumuzca yapılan toplantı sonucu oybirliği ile şahsıma layık görülen görevi üstlendim. Önümüzdeki süreçte 45 yıllık mazisi olan kutsal davamız da 30 Mart’ta yapılacak olan mahalli idareler seçiminde teşkilatımız birlik beraberlik içinde yerel seçimin en iyi sonucunu almaya odaklanmıştır. Teşkilatımız başkan adayımız ve yönetimi geçmişten bu zamana kadar yerel iktidarın hasretine son vermeye söz vermiş bulunmaktayız. Şahsıma bu görevi layık gören camiamıza sonsuz teşekkürlerimi sunar Yüce Rabbim bu yolda bizlerin yar ve yardımcısı olsun” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ