Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,79 / Satış: 5,81
€ EURO → Alış: 6,51 / Satış: 6,53

Taşköprü Milli Görüş belediyeciliğiyle marka olacak

Taşköprü Milli Görüş belediyeciliğiyle marka olacak
  • 13.09.2014
  • 1.103 kez okundu
Reklam

Saadet Partisi Taşköprü Belediye Başkan Adaylığı, Parti Genel Merkezi’nden yapılan görevlendirmeyle Ertuğrul Köse’ye verildi. Yıllardır Saadet Partisi’nin her kademesinde başarıyla görev yapan, her türlü organizasyonda aktif olarak rol alan Ertuğrul Köse, bu görevlendirmeden duyduğu onuru dile getirerek, “Görev istenmez verilir, verilirse de emir sayılır prensibiyle Genel Merkezimizin bize tevdi ettiği bu görevi layıkıyla yerine getirmeye çalışacağım. Yıllardır sandık müşahitliğinden başlayarak, mahalle yönetimi, ilçe yönetimi ve en son Bağcılar’da İlçe Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulunduğum partimin Taşköprü Belediye Başkan adaylığını da tüm enerjimi sarfederek en iyi şekilde yerine getirmeye çalışacağım” dedi.

Milli Görüş Belediyeciliğinin bir marka olduğunu, efsane olduğunu, geçmiş dönemde yaptığı hizmetlerle ülkemizin gelişimine ve toplumsal hayata çok önemli kazanımlar sergilediğini, kendisine görev verilirse Taşköprü’de marka belediyeciliğin adımlarını hızla atacağını ifade eden Köse, “Türkiye, çok zor bir süreçten geçiyor. Gündemi takip etmekten yoruluyoruz. Bu arada Gerek Büyükşehirler, gerekse ilçelerimiz alması gereken hizmetleri layıkıyla alamadı, gelişemedi, büyüyemedi. Belediyecilik bir vizyon işidir, ekip işidir, plan ve proje işidir. Bu projeleri hayata geçirebilecek kalitede iradeyi ortaya koyma işidir. Zor bir süreç geçireceğimin farkındayım. Ama, Taşköprü’de insanımıza Milli Görüş belediyeciliğinin farkını en güzel şekilde anlatacağıma, onların gönüllerinde yer bulacağıma inanıyorum” diye konuştu.

Taşköprü’yü çok iyi bildiğini, sorunlarının çözümü yönünde projelerinin de hazır olduğunu belirten Köse, “Bu projelerimizi seçim sürecinde halkımıza peyderpey anlatacağız. Taşköprü’müzü sadece tarımsal vizyonuyla değil, diğer unsurlarıyla da Türkiye’de marka olacak, kalitesini, güzelliğini, belediyeciliğini parmakla gösterilecek bir bölge haline getirmeye söz veriyorum.Yerel seçimlerinin ülkemize ve Taşköprü’müze hayırlar getirmesini Cenabı Allah’tan niyaz ederim” açıklamasını yaptı.

Ertuğrul Köse Kimdir?

1973 Hocaköyünde doğdu. İlkokulu Hocaköyünde okudu.Bir yıl Çiftlik Kuran Kursunda okuduktan sonra Taşköprü İmam Hatip lisesine devam etti..Ancak liseyi İstanbul’da bitirdi. Eskişehir Anadolu Üniversetesi Uluslararası  İlişkiler bölümü’ndeki eğitimi hala devam ediyor. Saadet Partisi Bağcılar ilçe başkan Yardımcılığı görevini sürdürüyor.2009 Bağcılar belediyesi Meclis üyesi adayı oldu. Son 2 Dönem Taşköprülüler Derneği Başkan Yardımcısı olarak görev yaptı. Müsider (Müzik ve Sinema yapımcıları derneği) yönetiminde ve

Taşimder (Taşköprü İmam Hatip Lisesi Mezunları ve mensupları derneği) de görev yapıyor, 10 yıla yakın bir Gıda firmasında çalıştıktan sonra, 9 yıldır Milli Gazete’de görev yapmakta. Evli ve birisi ikiz olmak üzere 3 çocuk babası.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ