Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,88 / Satış: 5,90
€ EURO → Alış: 6,63 / Satış: 6,65

Taşköprü TSO’dan Hanönü’ye yardım

Taşköprü TSO’dan Hanönü’ye yardım
  • 13.09.2014
  • 1.424 kez okundu
Reklam

TAŞKÖPRÜ TSO’DAN HANÖNÜ’DEKİ ÖĞRENCİLERE GİYİM YARDIMI

Taşköprü Ticaret ve Sanayi Odası (TSO), Hanönü Şehit Faruk Karagöz Yatılı Bölge Okulunda ihtiyaç sahibi 100 öğrenciye giyim yardımı yaptı.

 Meclis Başkanı Mustafa Fazıl Kökyay, Yönetim Kurulu üyesi Mehmet Salih Yüksel ve Genel Sekreter yardımcısı Rauf Gültekin ile birlikte Hanönü ilçesine gelen Taşköprü Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Murat Balcıoğlu Hanönü kaymakamı Taner Bolat’ı makamında ziyaret etti.

 Kaymakamlığı ziyaretin ardından İlçe Milli Eğitim Müdürü Veysel Alkan’a ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtılması için getirilen giyim paketleri teslim edildi.

 Taşköprü Ticaret ve Sanayi Odası (TSO),Başkanı Murat Balcıoğlu konuyla ilgili yaptığı açıklamada, Taşköprü’deki okullarda ihtiyaç sahibi öğrencilere yaptığımız yardımların yanı sıra Hanönü ilçesindeki yoksul öğrencileri de unutmadıklarını söyledi. Balcıoğlu, Hanönü Şehit Faruk Karagöz Yatılı Bölge Okulunda öğrenim gören 100 ihtiyaç sahibi öğrenciye kaban ve bot yardımının yapıldığını belirtti.

 Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından gönderilen giyim yardımlarının Taşköprü ve Hanönü’de okul müdürlerinin belirlediği muhtaç öğrencilere giyim yardımı olarak dağıttıklarını belirten Balcıoğlu, desteklerinden dolayı Taşköprü ve Hanönü halkı adına TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu’na teşekkür etti.

Hasan YILMAZ-Hanönü

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ