Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,47 / Satış: 5,49
€ EURO → Alış: 6,20 / Satış: 6,23

Taşköprü’de doğalgaza talep artıyor

Taşköprü’de doğalgaza talep artıyor
  • 13.09.2014
  • 1.138 kez okundu
Reklam

Taşköprü’de doğalgaza talep artıyor

 

Taşköprü ilçemizde doğalgaz gelmesi için başlatılan doğalgaz talebi her geçen gün artıyor. Son olarak Taşköprü Ticaret Odası (TSO) ve Taşköprü Genç İşadamları Derneği (TAGİAD)’nin öncülüğünde bir grup esnaf Taşköprü Halk Bankası Şubesi’ne giderek toplu olarak doğalgaz talebi ücretlerini yatırdı.

Konuyla ilgili konuşan TAGİAD Başkanı Bahri İldemlik, Taşköprü özellikle son günlerdeki güzel gelişmelerin tüm ilçe halkı ile birlikte kendilerini de heyecanladırdığını ilçeye OSB kurulmasına yönelik bir yandan sanayicilerden talepleri alırken ilçeye doğalgaz gelmesi umudunun da doğduğunu ve tüm ilçe halkıyla birlikte bu gelişmelerden dolayı memnuniyet içinde olduklarını kaydetti.

TSO ile birlikte TAGİAD olarak ilçe esnafı başta olmak üzere ilçe halkını ilçeye doğalgaz gelmesi hususunda talepte bulunmaya ve Ziraat Bankası ve Halk Bankası’na 335 TL’leri yatırmaya davet ettiklerini vurgulayan İldemlik, kendilerinin de bir grup esnaf arkadaşla birlikte toplu olarak gidip doğalgaz talebinde bulunduklarını ifade etti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ