Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,74 / Satış: 5,76
€ EURO → Alış: 6,54 / Satış: 6,56

Taşköprü’de “Gönül Elçileri Projesi” tanıtıldı

Taşköprü’de “Gönül Elçileri Projesi” tanıtıldı
  • 13.09.2014
  • 1.204 kez okundu
Reklam

 

Taşköprü’de "Gönül Elçileri Projesi" tanıtıldı

 

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın himayesinde tarafından başlatılan "Gönül Elçileri Projesi" Taşköprü’de tanıtıldı.

Taşköprü Kaymakamı Ali Yılmaz, Mustafa Sıtkı Erkek Endüstri Meslek Lisesi Konferans Salonu’nda düzenlenen tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada, Gönül Elçileri Projesi’nin kimsesiz ve aile sevgisi ve şefkatinden yoksun çocukların maddi değil manevi olarak ihtiyaç duyduğu seviyi yaşayabilmeleri adına düzenlenen ve büyük önem arz eden bir proje olduğunu kaydetti.

Kimsesiz çocukların sadece maddi ihtiyaçlarının karşılanmasının yeterli olmadığına değinen Yılmaz, "Çocuklarımızın sevgiyede ihtiyacı var. Her birey bu çocuklarımızın kimsesiz kalabilir. Bu projemiz kapsamında gelin bu çocuklarımızla gönüllerimiz arasında bir köprü kuralım. Onları kucaklayıp sevgimizi onlarla paylaşalım" dedi.

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Sosyal hizmetler uzmanları da sunumlar eşliğinde katılımcılara, "Gönül Elçileri Projesi" hakkında bilgiler verdi.

Taşköprü Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı evsahipliğinde gerçekleşen programa Taşköprü Kaymakamı Ali Yılmaz, Taşköprü Cumhuriyet Savcısı Ahmet Selçuk Aksoy, Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan’ın eşi Nebahat Arslan, daire amirleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ