Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,54 / Satış: 5,56
€ EURO → Alış: 6,14 / Satış: 6,16

Taşköprü’de SBS’ye Aral Fen mühürü!

Taşköprü’de SBS’ye Aral Fen mühürü!
  • 13.09.2014
  • 2.133 kez okundu
Reklam

 

Taşköprü’de SBS’ye Aral Fen mühürü!

 

Taşköprü Aral Fen Dershanesi, başarılarına devam ediyor. Taşköprü ilçemizde kurulduğu günden bugüne kadar eğitimde gözle görülür ilerleme kaydedilmesini sağlayan Taşköprü Aral Fen Dershanesi, geçtiğimiz günlerde açıklanan sonuçlara göre ilçemizde 2012 yılı SBS’ye damgasını vurdu. Taşköprü Aral Fen Dershanesi, ilçemizde ki 8. sınıf SBS puanlarına göre ilk onun 8’ini çıkarmayı başardı.

Taşköprü Aral Fen Dershanesi Müdürü Mustafa Sevinç, son 10 yılda Taşköprü eğitiminde gözle görülür ilerlemeler ve gelişmeler olduğunu ve bunun herkesin dikkatini çektiğini kaydetti. Bu başarının ilçe genelinde sevince neden olduğuna değinen Dershane Müdürü Sevinç, bu sene 8. sınıf SBS’de öğrencilerin puanlarının daha da artmış olmasından dolayı mutluluk duyduğunu belirtti.

Bu başarıda okul, dershane ve veli işbirliğinin önemli payının olduğunu dile getiren Sevinç, önümüzdeki eğitim-öğretim dönemin tüm Taşköprü halkı için daha güzel neticelerle devam etmesi temennisinde bulundu. Tüm Taşköplülere hayırlı Ramazanlar dileyen Taşköprü Aral Fen Dershanesi Müdürü Mustafa Sevinç, öğrencilerinin başarılarında büyük emek sarf eden okul öğretmen ve yöneticilerine de teşekkür etti.

 

Taşköprü Aral Fen Dershanesi’nin 8. sınıf SBS sonuçlarına göre Taşköprü’de çıkarttığı ilk ondaki 8 öğrenci ise şu şekilde:

1. Kübra Öztürk – Alatarla İlköğretim Okulu – 490.384 puanı

2. Büşra Öztürk – Alatarla İlköğretim Okulu – 489.883 puanı

3. Muhammed Cuma Yurtal – Bahri Alp İlköğretim Okulu – 484.366 puanı

4. Mehmet Salih Esgi – Fatih İlköğretim Okulu – 483.335 puanı

5. Şaban Öztürk – Fatih İlköğretim Okulu – 483.218 puanı

6. Ali Ege Fakı – Fatih İlköğretim Okulu – 477.302 puanı

7. Büşra Sarı – Bahri Alp İlköğretim Okulu – 476.145 puanı

9. Furkan Musa Şenel – Atatürk İlköğretim Okulu – 467.171 puanı

Taşköprü Aral Fen Dershanesi ayrıca SBS yerleştirme sonuçlarına görede Taşköprü’de dereceye giren ilk onun 8’ini çıkartmayı başardı. Taşköprü Aral Fen Dershanesi, öğrenci ve öğretmenlerini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

 

Taşköprü Postası

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ