Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,13 / Satış: 6,16
€ EURO → Alış: 6,64 / Satış: 6,66

Taşköprü’de Vergi Haftası Etkinlikleri

Taşköprü’de Vergi Haftası Etkinlikleri
  • 13.09.2014
  • 1.232 kez okundu

Taşköprü’de Vergi Haftası Etkinlikleri

 

Ülke genelinde 25 Şubat – 3 Mart tarihlerinde 24.’sü kutlanacak olan Vergi Haftası, Taşköprü ilçemizde de çeşitli etkinliklerle kutlanmaya başladı.

Mesainin ilk saatlerinden itibaren Taşköprü’de mükellefler kolonya ve çikolata ikramıyla karşılandı. Daha sonra ise Taşköprü Vergi Dairesi Müdürü Celal Demir personeli ile birlikte Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan ve Taşköprü Kaymakamı Ali Yılmaz’ı makamında ziyaret etti.

İlk olarak Arslan’ı ziyaret eden Demir ve daire personeli çalışmalar hakkında Arslan’a bilgiler aktardı. Belediye Başkanı Hüseyin Arslan’da Demir ve Vergi Dairesi personelinin Vergi Haftası’nı kutlayarak başarılı çalışmalarının devamını diledi.

Daha sonra Taşköprü Kaymakamı Ali Yılmaz’ı makamında ziyaret eden Vergi Dairesi Müdürü Demir ve beraberindekiler, müdürlük olarak yaptıkları çalışmalar hakkında Kaymakam Yılmaz’a bilgiler verdiler.

Kaymakam Yılmaz, Vergi Dairesi Müdürlüğü olarak çalışmalarının örnek şekilde devam ettiğini belirterek tüm Vergi Dairesi personelinin Vergi Haftası’nı kutladı.

Taşköprü’de hafta boyunca etkinliklerin devam edeceği belirtildi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ