Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,89 / Satış: 5,91
€ EURO → Alış: 6,56 / Satış: 6,59

Taşköprülülerden Güç Birliği yemeği

Taşköprülülerden Güç Birliği yemeği
  • 13.09.2014
  • 1.124 kez okundu
Reklam

İSTANBUL’DAKİ TAŞKÖPRÜLÜLER “GÜÇ BİRLİĞİ" YEMEĞİNDE BULUŞTU

Geçtiğimiz haftalarda İstanbul’da kurulan Kastamonu-Taşköprü Birleşik Dernekler Federasyonu gurbette yaşayan iş adamı, bürokrat ve esnafı “Güç Birliği” yemeğinde buluşturdu.

Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan, Kas-Der Genel Başkanı Derya Ovalıoğlu, Kastamonu TV Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Dibekoğlu ve federasyona üye köy dernek başkanları ile çok sayıda iş adamı, bürokrat ve esnaf “Güç Birliği” yemeğinde buluştu.

Kastamonu-Taşköprü Birleşik Dernekler Federasyonu Başkanı Adem Bilgin’in açılış konuşması yaptığı programda birlik beraberlik mesajları verildi.

Bilgin, 1/4 Eylül 2011 tarihinde yapılacak olan Taşköprü Uluslararası Kültür ve Sarımsak Festivali’ne kurumsal olarak katılacaklarını ve festival komitesine ellerinden gelen yardımı yapacaklarını ifade etti.

Kas-Der Genel Başkanı Derya Ovalıoğlu’da yapmış olduğu konuşmada Kastamonu-Taşköprü Birleşik Dernekler Federasyonu’nun Taşköprülü hemşerilerimize hayırlı olmasını diliyorum. Taşköprülü hemşerilerim dernekçiliği en iyi yapanlardandır. Federasyon Başkanı Adem Bilgin nezdinde tüm katılımcı dernekleri kutluyorum. Ayrıca her Taşköprü etkinliğinde gördüğüm Belediye Başkanımız Hüseyin Arslan’ı da tebrik ediyorum. Taşköprülüler bu anlamda çok şanslı böyle bir belediye başkanına sahipler diyerek sözlerini tamamladı.

Yoğun ilginin olduğu yermekte, Taşköprü Belediye Bakanı Hüseyin Arslan, Taşköprü Federasyonu ilçemize hayırlı olsun diyerek Taşköprülü olupta iş adamı, esnaf, bürokratın beraberce hareket etmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

İstanbul’daki bütün hemşerilerimize kapımız açık, hemşerilerimizin Taşköprü için talepleri bizim için emirdir diyen Arslan, “Taşköprü’müze yaptırım yapmak isteyen hemşerilerimize yardımcı olmaya hazırız. Bizleri ziyaret edin, yalnız bırakmayın. Ayrıca 1-4 Eylül tarihlerinde yapılacak festivalimize hepinizi davet ediyorum” şeklinde konuştu.

İsmail İlker ULUSOY – İstanbul

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ