Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,45 / Satış: 5,47
€ EURO → Alış: 6,19 / Satış: 6,21

Taşköprülülerden Kastamonu çıkartması

Taşköprülülerden Kastamonu çıkartması
  • 13.09.2014
  • 1.121 kez okundu
Reklam

TAŞKÖPRÜLÜLER DERNEĞİ’NDEN KASTAMONU ÇIKARTMASI

İstanbul-Bağcılar’da faaliyet gösteren ve yaptığı sosyal etkinliklerle kısa sürede üye sayısını da arttıran Taşköprülüler Derneği, Kastamonu’ya gezi düzenledi.

İki günlük gezi içerisinde ilk olarak Pınarbaşı’da Valla Kanyonu ve Ilıca Şelalesi’ni ziyaret eden Taşköprülüler daha sonra Kasaba Köyü Mamut Camisi, il merkezini gezdi. Son olarak Taşköprü’ye gelerek yakınlarını ziyaret eden gurbetteki Taşköprülüler, Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan’ı makamında ziyaret ettikten sonra İstanbul’a dönmek üzere güzel hatıralarla Taşköprü’den ayrıldılar.

Taşköprülüler Derneği Başkanı Ali Kuru, 2 otobüs olarak düzenledikleri gezide amaçlarının gurbette yaşayan hemşerileri ile sıladaki hemşerileri arasında köprü vazifesi oluşturmak olduğunu ve geziye katılan tüm hemşerilerinin geziden memnun ayrılmasının da kendilerini ayrıca memnun ettiğini kaydetti.

Benzer şekilde birleştirici etkinliklerini bundan sonrada sürdüreceklerini belirten Kuru, kendilerine güzel bir ev sahipliği yapan Taşköprü belediye Başkanı Hüseyin Arslan’a da teşekkür etti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ