Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,10 / Satış: 6,12
€ EURO → Alış: 6,59 / Satış: 6,61

“Taşköprü’nün çehresi değişecek”

“Taşköprü’nün çehresi değişecek”
  • 13.09.2014
  • 1.447 kez okundu

 

Bu projelerle Taşköprü’nün çehresi değişecek

Taşköprü Belediye başkanı Hüseyin Arslan TRT Muhabiri Mustafa Günaydı ya belediye çalışmalarını ve Ramazan ayını değerlendirdi.

Kaba deresi Kuru dere İmam hatip lisesinin arka tarafındaki derenin ıslah ve çevre düzenleme ihalesinin DSİ tarafından yapıldığını ifade eden Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan bu projenin Taşköprü için önemli olduğunu ilçenin çehresini değiştireceğini söyledi.

Taşköprü içme su baraj ihalesinin de yakın zamanda yapılacağını anlatan Hüseyin Arslan, belediye çalışmalarının da durmadan devam ettiğini bir mahallede kaldırım ve yol çalışması yapıldığını Ethem Mahallesi’nde elektrik kablolarının yeraltına alınma çalışmalarının devam ettiğini atık su arıtma tesisinin yapımına devam edildiğini söyledi.

Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan, “Ne mutlu ki Ramazan ayına ulaştık Rahmetinden bereketinden faydalanırız inşallah” diyerek Taşköprü de bin kişiye ramazan yardımı yaptıklarını ve kurulan iftar çadırında hayırseverlerin desteğiyle günde 250 kişiye iftar verildiğini söyledi . İlçemizde Ramazan ayı sakin ve huzurlu geçiyor diyen Hüseyin Arslan, herkesin oruç ibadetini rahat yapabilmesi için bize düşen görevlerde aksama yok dedi. Arslan, 10 Ağustos’ta da halkımızla bir iftar yemeği olduğunu birlik ve beraberliğimiz için herkesi oraya beklediğini söyledi. “Fakirin garibanın sofrasında da olmaya gayret ediyorum” diyen Arslan, “Biz her zaman halkımızla iç içe yan yanayız” dedi.

Mustafa GÜNAYDI-Taşköprü

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ