Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,54 / Satış: 5,56
€ EURO → Alış: 6,14 / Satış: 6,16

Taşköprü’ye AVEA İletişim Merkezi

Taşköprü’ye AVEA İletişim Merkezi
  • 13.09.2014
  • 2.118 kez okundu
Reklam

Güngör İletişim Taşköprü’yü AVEA ile tanıştırdı


Kastamonu’da Yekta İletişim olarak AVEA bölge bayii olarak hizmet veren iş yeri sahibi Hasan Sadi Güngör, Taşköprü ilçemize de AVEA iletişim merkezi şubesi açtı.
Taşköprü’de Güngör İletişim olarak hizmet verecek olan AVEA bayiinin Taş Cami karşısında No: 19’da ki açılışına Taşköprü Kaymakamı Ali Yılmaz, Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan, Taşköprü Müftüsü Salih Sezik ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Taşköprü Müftüsü Salih Sezik’in yaptığı duanın ardından konuşan Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan, Taşköprü’nün özellikle Meslek Yüksek Okulu açıldıktan sonra eski günlerine geri dönmeye başladığını ve önümüzde yıl açılması planlanan 4 yada 5 bölümle de bu gelişmenin ivme kazanacağına inandığını belirtti.
Taşköprü Kaymakamı Ali Yılmaz’da Taşköprü’ye her konuda yatırım yapmak isteyenlerin her zaman yanında olacaklarını ve bu konuda yerel yönetimle elbirliği yaparak gereken desteği vermeye hazır olduklarını kaydederek Taşköprü’nün yatırımcı için uygun bir yer olduğunu kaydetti.
Daha sonra ise Kaymakam Yılmaz, Belediye Başkanı Arslan ve İlçe Müftüsü Sezik, işyerinin açılış kurdelesini kesti. Açılışta çocuklara balon dağıtılırken misafirlere de ikramda bulunuldu.
İşyeri sahibi Hasan Sadi Güngör’de iletişim sektöründe yaklaşık 5 yıldır faaliyet gösterdiklerini ve Kastamonu’da önemli hizmetlere imza attıklarını söyledi. AVEA Türkiye genelinde kapsama alanlarına büyük yatırımlar yapıyor diyen Güngör, “Son dönemde ise Kastamonu’ya da bir çok yatırım geldi ve 6 aylık bir zaman diliminde 24 baz istasyonu kurularak Kastamonu’daki kapsama alan ağı güçlendirildi. Yekta İletişim AVEA bayii olarak müşterilerimizin kaliteli hizmeti daha uygun fiyata almasını istiyoruz. AVEA Kastamonu’ya 2012’de de yatırımlarını sürdürecek Yekta İletişim olarak müşterilerimize yönelik lokal kampanyalar da yeni yılda AVEA’yı tercih edenleri bekliyor. Sadece Kastamonu’ya özel hemşerim tarifesi ile önümüzdeki günlerde güzel bir sürprizle geliyoruz. Yekta İletişim olarak Kastamonu’daki pazar payımızı daha yukarılara çıkartıp kaliteli ve hesaplı iletişimden tüm hemşerilerimizi yararlandırıp şehrimizin değişik noktalarına şubeler açarak hizmet ağımızı genişletmek istiyoruz. Bu konuda ilk adımı Güngör İletişim AVEA satış noktası ile Taşköprü ilçemizde atmaktan büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.

Mehmet TUĞCU-Taşköprü

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ