Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,45 / Satış: 5,47
€ EURO → Alış: 6,19 / Satış: 6,21

Taşköyder Taşköprü’ye şube açtı

Taşköyder Taşköprü’ye şube açtı
  • 13.09.2014
  • 1.029 kez okundu
Reklam

İstanbul’un Bağcılar ilçesinde 2002 yılından bu tarafa faaliyet gösteren Taşköprü çevre Köyleri Derneği, Taşköprü’ye şube açtı.

Musalla Mahallesi Köprübaşı Mevkii’nde hizmete giren derneğin Taşköprü şubesinin açılışını Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan ve Taşköprü Orman İşletme Müdürü İbrahim Besi birlikte yaptı. Çok sayıda Taşköprülü vatandaşın da katıldığı açılış programında konuşan Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan, Taşköprü Çevre Köyleri Derneği’nin bu davranışıyla gurbet ile sılayı buluşturduğunu belirterek dernek yönetimini bu çalışmasından dolayı tebrik etti. Derneğin tabela derneği olmayacağına inandığını kaydeden Arslan, kendilerinin de gurbette yaşayan hemşerileriyle her zaman bir araya gelmeye özen gösterdiğini belirterek Taşköprü Çevre Köyleri Derneği’nin de her zaman yanlarında olacaklarını ifade etti.

Taşköprü Çevre Köyleri Derneği Başkanı Halil Korkmaz’da gurbetteki ve sıladaki Taşköprülü buluşturmak adına memleketlerine böyle bir şube açmayı uygun gördüklerini belirterek hem gurbetteki hem de sıladaki hemşerilerinin her zaman yanlarında olacaklarını söyledi.

Taşköprü Çevre Köyleri Derneği’nin Taşköprü Temsilciliğini Abdulah Kızılırmak’ın yapacağı belirtildi.

 

Mehmet TUĞCU-Taşköprü

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ