Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,74 / Satış: 5,76
€ EURO → Alış: 6,54 / Satış: 6,56

Tibet Tıbbı Uzmanından seminer

Tibet Tıbbı Uzmanından seminer
  • 13.09.2014
  • 1.935 kez okundu
Reklam

 

Tibet Tıbbı Uzmanından Taşköprülülere Eğitim Semineri

Üroloji, Jinekoloji, Beyin Cerrahi,Gastroentroloji,Kardiyoloji ve Çocuk Cerrahisi ve Ürolojisi dallarında uzman, ayrıca Beslenme Uzmanı, Çin Tibet Tıbbı Uzmanı ve Uluslararası Tıp Danışmanı Öğretim Belgesine sahip Dr. Farida Bikbaeva, Uluslarası TİENS Şirketinin Sponsorluğunda,TİENS Kastamonu Bölge Temsilciliğinin daveti üzerine "Bioaktif Gıdalar ve Dengeli Beslenme" konulu seminer verdi.

Taşköprü Anadolu Lisesi Seminer Salonu’nda Bölge Distribütörleri ve misafirlerin katılımıyla gerçekleştirilen seminerde,sağlıklı yaşamın sırları, bioaktif gıdaların insan sağlığı üzerindeki etkileri, dengeli ve düzenli beslenmenin ve düzenli ve yeterli su tüketiminin önemi gibi konular üzerinde duruldu.

Seminere TİENS Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Aliyona Çoban, Tiens Türkiye Liderlerinden Aydın Karakaya, Bölge Temsilcisi eğitimci ve danışmanı İsmail Şekerci, TİENS Eğitimcisi ve Danışmanı Kerziban Şendağ,Taşköprü Temsilcileri Talip-Gülten Sezer çifti, Orhan Özcan, Mehmet Yaşar, Murat Akman, Yasemin ve Filiz Sezer ile çok sayıda davetli katıldı.

TİENS Bölge Temsilcisi İsmail Şekerci, seminer sonrası yaptığı açıklamada; Uzakdoğu Tibet Tıp Felsefesinin beş element teorisine göre hazırlanmış 7000 yıllık reçetelerinin modern tenolojiyle Bilimadamlarınca hazırlayıp, insanların istifadesine sunan TİENS Şirketine minnettar olduklarını vurguladı ve tüm katılımcılara teşekkür etti. 

Tiens Karadeniz Bölgesine ve Türkiye’ye hizmet verecek Tiens Doğal Yaşam Merkezinin çok kısa süre içinde hizmete başlayacağını vurgulayan Şekerci, TİENS Türkiye ve dünya genelinde birçok problemli insanın problemlerinden kurtulmasına ve birçok insanın iş imkanına kavuşmasına yardımcı olduğunu ve bundan sonra  Kastamonu başta olmak üzere bölge insanımıza hizmet vermeye devam edeceklerini bildirdi..

 

Haber: Emre ÖZKAN

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ