Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,31 / Satış: 5,33
€ EURO → Alış: 6,03 / Satış: 6,06

TSO Meclis üyelerine rozetleri takıldı

TSO Meclis üyelerine rozetleri takıldı
  • 13.09.2014
  • 1.029 kez okundu
Reklam

Taşköprü TSO’da yeni meclis üyelerine rozetleri takıldı

Geçtiğimiz haftalarda yeni genel kurulunu yapan ve yeni meclis üyelerini de belirleyen Taşköprü Ticaret ve Sanayi Odası’nda meclis toplantısı yapıldı.

Taşköprü TSO Binası’nda yapılan toplantıda yeni meclis üyelerine rozetleri takıldı.

Konuyla ilgili konuşan Taşköprü TSO Meclis Başkanı Mustafa Fazıl Kökyay, yeniden meclis başkanı seçilmekten dolayı mutluluk duyduğunu belirterek bundan sonra da üye arkadaşları ile birlikte el ele verek iyi çalışmalara imza atacaklarını kaydetti.

Kökyay ayrıca meclise seçilen yeni üyelere yapılacak eylem planları hakkında görüş teatisinde bulunduktan sonra yeni katılan üyelere rozetlerini taktı.

Taşköprü TSO Başkanı Murat Balcıoğlu ise “Meclisimize yeni katılan genç arkadaşlarımızla daha aktif çalışmalar gerçekleştireceğimize inanıyorum. İlçemizin önünde yeni fırsatlar var. Üniversitemizi daha da geliştirip fakülte seviyesine çıkartmalıyız. Yeni Organize Sanayi Bölgesi için elimizden geleni yapıp bir an önce OSB’ye kavuşmalıyız. Aynı zamanda doğalgazla ilgili güzel gelişmeler olması bizleri ayrıca heyecanlandırıyor. Aynı zamanda arkeolojik çalışmalar devam eden Pompeiopolis Antik Kenti’nde çalışmalara hız kazandırmak için çaba sarf etmeliyiz” dedi.

Mehmet TUĞCU-Taşköprü

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ