Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,87 / Satış: 5,89
€ EURO → Alış: 6,58 / Satış: 6,61

Vergi Haftası dolu dolu kutlanıyor

Vergi Haftası dolu dolu kutlanıyor
  • 13.09.2014
  • 913 kez okundu
Reklam

 

Taşköprü’de Vergi Haftası dolu dolu kutlanıyor

 

Taşköprü Vergi Dairesi’nin 23. Vergi Haftası etkinlikleri devam ediyor. 27 Şubat-4 Mart tarihlerinde kutlanmakta olan Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında Taşköprü Vergi Dairesi tarafından ilçede ki bazı esnaflar ziyaret edilerek plaketle ödüllendirildi.

Vergisini zamanında ödeyip yıl boyunca en çok vergi veren esnaflardan bir kısmını ziyaret eden Taşköprü Vergi Dairesi Müdürü Celal Demir, daire çalışmaları hakkında esnafları bilgilendirip düzenli vergi ödemelerinden dolayı kendilerine teşekkür etti.

Devlete olan görevlerini zamanında bilinçli bir şekilde yerine getirmelerinden dolayı da bazı esnaflara teşekkür plaketi takdim eden Demir, "Güçlü bir devlet ancak topladığı vergilerle güçlü olur" diyerek verginin ülkenin kalkınması için ki önemine değindi.

Daha sonra ise Taşköprü Muzaffereddin Gazi İlköğretim Okulu 1. sınıf öğrencilerini okul müdürü Satılmış Kaptan ve öğretmenleri Dilek Tuğcu ile birlikte makamında kabul eden Demir, verginin önemini öğrencilere aktararak kendilerine çeşitli hediyeler takdim etti.

AK Parti İlçe Yönetimi de Vergi Haftası nedeniyle Demir’i ve daire çalışanlarını ziyaret ederek Vergi Haftalarını kutladılar.

Hafta boyunca Taşköprü’de etkinliklerin devam edeceeği öğrenildi.

 

Mehmet TUĞCU-Taşköprü

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ