Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,31 / Satış: 5,33
€ EURO → Alış: 6,03 / Satış: 6,06

Yaz Spor Okulları’na coşkulu açılış

Yaz Spor Okulları’na coşkulu açılış
  • 13.09.2014
  • 898 kez okundu
Reklam

Taşköprüspor Kulübü Yaz Spor Okulları’na coşkulu açılış

 

Taşköprü Spor Kulübü Derneği, Yaz Spor Okulları coşkulu bir şekilde start aldı.

İlçemizde gençlerimizin topluma kazandırılması, kötü alışkanlıklardan uzaklaştırılması, bedensel, zihinsel gelişimlerine ve ahlaki değerlere katkıda bulunulması, ailelere iyi bireyler yetiştirme konusunda destek olunması ve gençlerimizin yetenekleri doğrultusunda değişik spor dallarına yönlendirilmesi bakımından, futbol ve voleybol branşlarında 110 sporcu ile Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan ve Taşköprü Spor Kulübü Yöneticilerinin katılımları ile Taşköprü Spor Kulübü Yaz Spor Okulları start aldı.

Gençlerle sohbet eden Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan Sosyal sorumluluk projesi kapsamında Taşköprü Spor Kulübünün her zaman başarılı işler yaptığını ve bu gençleri bir arada görmekten büyük mutluluk duyduğunu, geleceğimizin teminatını ve istikbalini bu çocuklarda gördüğünü ifade etti.

Arslan ayrıca böyle bir yoğun katılımdan dolayı gurur duyduğunu belirterek emeği geçen herkese ve Taşköprü Spor Kulübü yöneticilerine teşekkür etti.

Arslan son olarak bundan önce olduğu gibi bundan sonrada her zaman Taşköprü Spor Kulübünün yanında olduğunu ifade etti.

Taşköprü Spor Kulübü Başkanı Şükrü Özdemir ise, “Her zaman ve her platformda bizleri yalnız bırakmayan, her türlü desteği sağlayan Belediye Başkanımız Hüseyin Arslan’a katılımlarından dolayı, kulübümüz adına sonsuz şükranlarımızı sunarız” dedi.

Özdemir ayrıca “25 Temmuz 2014 Tarihine kadar sürecek olan Yaz Spor Okulları kapsamında geleceğimizin teminatı çocuklarımızın, spora özendirilmesi ve topluma yararlı bireyler olması için Taşköprü Spor Kulübü Derneği tarafından atılan bu adımın, Taşköprü Halkı tarafından da benimsenmesi en büyük arzumuzdur” şeklinde konuştu.

Taşköprüspor Yaz Spor Okullarında voleybol branşında antrenörlüğü Hakkı Karabakal futbol alanında ise Utku Özdemir yürütecek.

 

 

Haber: Emre ÖZKAN

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ