Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,30 / Satış: 5,32
€ EURO → Alış: 5,99 / Satış: 6,02

Yiğitler İGM için çıktı meydana!

Yiğitler İGM için çıktı meydana!
  • 13.09.2014
  • 990 kez okundu
Reklam

Yiğitler İGM için çıktı meydana!

Yerel seçimlerin yaklaşması sebebi ile partilerde aday adaylığı müracaatlarının arttığı günlerde Taşköprü Ak Parti Eski İlçe Başkanı Hüsnü Yılmaz, AK Parti Taşköprü ilçe yönetim kurulu üyesi ve teşkilattan sorumlu başkan yardımcısı Hasan Akgün ve Taşköprü Muhtarlar Derneği ve Taşköprü Sarımsak Üreticileri Derneği Başkanı Abdullah Eligüzeloğlu ile İşçi Emeklileri Derneği Başkanı Osman İnce, İl Genel Meclisi (İGM) üyeliği için aday adaylığını açıkladılar.

İlk olarak aday adaylığını açıklayan Hasan Akgün, AK Parti ilçe yönetim kurulu üyeliğinden ve teşkilattan sorumlu başkan yardımcılığı görevinden istifa etti.

Akgün yaptığı açıklamada; “8 yıldır sürdürdüğüm AK Parti Taşköprü ilçe yönetim kurulu üyeliğimden bu gün AK Parti Taşköprü İGM aday adaylığı için istifa ediyorum. Bana bu süreçte destek olan arkadaşlarım ve partililere teşekkür ederim. 8 yıllık bilgi ve birikimimi ilçem ve hemşerilerim adına kullanmak için aday adayı oldum. Adaylığa seçilmem durumunda ilçeme hizmet etmekten mutluluk duyacağım” dedi.

-Hüsnü Yılmaz, “Sorunlara çözüm üretmek için adayım”

Taşköprü Ak Parti Eski İlçe Başkanı Hüsnü Yılmaz, il genel meclis üyeliği için aday adayı olduğunu yaptığı basın açıklaması ile duyurdu.

1962 Taşköprü Tavukçuoğlu köyünde doğan Hüsnü Yılmaz lise mezunu olup evli ve iki çocuk babası. 2004-2008 yılları arasında Taşköprü Ak Parti İlçe Teşkilatına girerek 2008-20011 yılları arasında Ak Parti ilçe başkanlığı görevini yürüten Hüsnü Yılmaz, “Ak Parti İlçe başkanlığı yaptığım esnada köyleri ve mahalleleri yakından tanıma fırsatı buldum. Dolayısıyla burada yaşanan sorunlara çözüm üretmede faydalı olabileceğimi düşündüğüm için aday adayı oluyorum. Partimiz de uygun görürse bu görevi en iyi şekilde yerine getireceğim” dedi.  

  -Eligüzeloğlu “8 yıllık tecrübemi ilimizin ve ilçemizin gelişmesine adayacağım

Taşköprü Muhtarlar Derneği ve Taşköprü Sarımsak Üreticileri Derneği Başkanı Abdullah Eligüzeloğlu , il genel meclis üyeliği için aday adayı olduğunu duyurdu. Eligüzeloğlu “ İl genel meclisini ilimizde ve ilçemizde sorunların irdeleneceği, çözümlerin üretileceği, ilimizin geri kalmışlığının sebeplerini araştırıp, kalkınmasında ve yeni projeler üretileceği bir yer olarak görüyorum” dedi. 8 yıllık Muhtarlar Derneği Başkanlığında Taşköprü’nün sorunlarına vakıf olduğumu düşünerek, ilimizin ve ilçemizin gelişmesine katkı vereceğimi inanarak bu göreve talip olduğunu ifade etti.

-Osman İnce “Halkıma hizmet sevdam beni bu yola çıkarttı”  

Osman İnce Halkıma hizmet sevdamla sivil toplum hizmetlerinden kazandığım tecrübem ve becerimi halkımın hizmetine sunmak istediğim için bu göreve talip olmak istiyorum dedi Osman İnce 14 yıldır emekliler derneği başkanlığını yürüttüğünü söyleyen ince bir dönem de belediye meclis üyeliği yaptığını ifade etti .                           

Mustafa GÜNAYDI-Taşköprü

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ