Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,72 / Satış: 5,74
€ EURO → Alış: 6,30 / Satış: 6,32

Yılın ilk meclisi toplandı

Yılın ilk meclisi toplandı
  • 13.09.2014
  • 918 kez okundu
Reklam

 

Taşköprü’de yılın ilk meclisi toplandı

 

Taşköprü Belediye Meclisi 2013 yılının ilk toplantısını yaptı. Toplantıda gündemdeki maddeleri görüşerek karara bağlayan Belediye Meclisi 2013 yılı görev dağılımını da gerçekleştirdi.

Taşköprü Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleşen toplantının açılış konuşmasını Belediye Başkanı Hüseyin Arslan yaptı. Belediye Meclisi olarak 2012 yılını başarıyla tamamladıklarını söyleyen Arslan, “2013 yılının da hizmetlerle ve başarılarla dolu bir yıl olmasını temenni ediyorum. Belediye Meclisi olarak, ilçemizin kalkınması, şehirleşmesi ve planlı olarak gelişmesi için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Her meclis üyemiz üzerine düşeni layıkıyla yerine getiriyor. Meclis çalışmalarımızdaki uyumun bundan sonra da devam etmesini diliyorum” dedi.

Meclis üyelerinin tamamına yakınının hazır olduğu toplantıda Denetim Komisyonu’na oybirliğiyle Belediye Meclis Üyeleri Tayfur Mumcu, Yılmaz Korkmazer, Uğur Acar ve Yusuf Ankaralı seçildi. Ayrıca itfaiye ve zabıta personelinin fazla çalışma ücreti zamları ve sözleşmeli personelin zamları belirlendi. 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ