Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,72 / Satış: 5,74
€ EURO → Alış: 6,30 / Satış: 6,32

Ziraat Odaları Taşköprü’de toplandı

Ziraat Odaları Taşköprü’de toplandı
  • 13.09.2014
  • 1.729 kez okundu
Reklam

Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Taşköprü’de yapıldı

 

Kastamonu il ve ilçelerini kapsayan Ziraat Odaları Başkanlığı İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Taşköprü Ziraat Odası Başkanlığı’nın evsahipliğinde Taşköprü ilçemizde yapıldı.

Taşköprü Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifi Toplantı Salonu’nda yapılan toplantıya Kastamonu Ziraat Odası Başkanı Nahit İğdirli, Taşköprü Ziraat Odası Başkanı Murat Çelik ile diğer ilçe ziraat odası başkanları ve genel sekreterleri katıldı.

Toplantı, Kurulun mevcut başkan yardımcısı Necmi Aladağ’ın istifası nedeniyle yerine Seydiler Ziraat Odası Başkanı Cemal Eğilmez’in seçilmesi ile başladı.

Toplantıda ayrıca Tarım Kredi Kooperatifi ve Ziraat Bankası’na borcu olan çiftçilerin borçları hakkında, Hayvan sevkiyatı, temsilcilikler, İl Koordinasyon Kurulu bütçesi, SSK durum bilgilendirmesi, Odaların ve çiftçilerin genel sorunları, aidatlar ve gelir gider, desteklemeler, Özel İdare’den gelecek olan desteklemeler ve ÇKS uygulamaları hakkında konular görüşülüp kararlar alındı.

Taşköprü Ziraat Odası Başkanı Murat Çelik, Kastamonu il ve ilçeleri Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı’nın Taşköprü’de yapılmasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek tüm misafirlere katılımlarından dolayı teşekkür etti.

 

 

Haber: Emre ÖZKAN

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ