Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 7,43 / Satış: 7,46
€ EURO → Alış: 9,02 / Satış: 9,05

AK Partili Belediye Başkanı eşleri Taşköprü’de toplandı

AK Partili Belediye Başkanı eşleri Taşköprü’de toplandı
  • 25.09.2014
  • 1.872 kez okundu

AK Partili Belediye Başkanı eşleri Taşköprü’de toplandı

AK Partili Belediye Başkanı eşleri Taşköprü’de toplandı. AK Parti Kastamonu İl Kadın Kolları Başkanlığı’nın öncülüğünde 3 yıldır sürdürülen ve her ay bir ilçede toplanan Kastamonu merkez ve ilçelerde bulunan AK Partili Belediye Başkanlarının eşleri ve İlçe Kadın Kolları Başkanları Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan’ın eşi Nebahat Arslan’ın ev sahipliğinde Taşköprü’de bir araya geldi.

İlk olarak Taşköprü Belediyesi’ni ziyaret eden heyet ilçede yürütülen çalışmalarla ilgili Belediye Başkan Vekili Ceyhun Çorbacı’dan bilgi aldı. Ardından ise Küçüksu Mesire Yeri’ni gezen ekip daha sonra Pompeiopolis Antik Kenti’ni ziyaret ederek Kazı Başkanı Kastamonu Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Latife Summerer’den kazı çalışmaları ile ilgili Sunum Merkezi’nde bilgi aldılar.

AK Parti Belediye Başkanı eşleri ve ilçe kadın kolları başkanları daha sonra ise ilçenin tarihi ve turistik yerlerinin yanında başta Bölgenin En Büyük Biyolojik Atık Su Arıtma Tesisi ve Kapalı Pazar yeri olmak üzere, Taşköprü Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan projeleri gezdiler.

AK Partili bayanlar daha sonra Kent Parkı’nda toplantı yaparak ilçelerin sorunlarını dile getirerek istişarede bulundular.

Toplantı sonrası açıklama yapan AK Parti Kastamonu İl Kadın Kolları Başkanı Yüksel Özbay, 3 yıldır aralıksız olarak her ay değişik bir ilçede toplantı düzenlediklerini belirterek “Amacımız bir ilçede toplanıp, diğer ilçelerimizin de sorunlarını dinlemek, çalışmalarımızı kararlaştırmak, ayrıca kaynaşmak açısından bu toplantılar, çok verimli oluyor. Verdiğimiz kararlar doğrultusunda kadın kollarımız çalışıyor, belediye başkanı eşlerimizde üzerlerine düşeni yapıyor, tekrar buluştuğumuzda ise sonuç değerlendirmesi yapıyoruz” dedi.

“Başarımızın altındaki neden bu birlik, beraberlik ve programlı çalışma” diyen Yüksel, bu hiçbir partide olmayan bir şey. Biz bunu yaptıktan buyana olumlu sonuçlarını da alıyoruz” şeklinde konuştu.

Taşköprü Belediye Başkanı Arslan’ın eşi Nebahat Arslan’ın ve AK Parti Taşköprü İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülsüm İşcan Peker’in ev sahipliğinde gerçekleşen programa AK Parti Kastamonu Kadın Kolları Başkanı Yüksel Özbay, AK Parti Kastamonu Milletvekili Mustafa Gökhan Gülşen’in eşi Ayşe Gülşen, Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş’ın eşi Nebahat Babaş ile ilçe belediye başkanı eşleri ve AK Parti ilçe başkanları katıldı.

Haber: Mehmet TUĞCU

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ