Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 7,31 / Satış: 7,34
€ EURO → Alış: 8,78 / Satış: 8,81

Oymaağaç Seki köyünde Köy Konağı ve İmam Lojmanı hizmete açıldı

Oymaağaç Seki köyünde Köy Konağı ve İmam Lojmanı hizmete açıldı
  • 01.10.2014
  • 2.255 kez okundu

Oymaağaç Seki köyünde Köy Konağı ve İmam Lojmanı hizmete açıldı

Taşköprü ilçemize bağlı Oymaağaç Seki köyünde hayırseverlerin yardımıyla yapılan Köy Konağı ve Cami müştemilatı ve İmam Lojmanı düzenlenen programla hizmete açıldı.

Okunan mevlidi şerifin ardından öğle namazının ardından Cami avlusunda düzenlenen programın açılış konuşmasını Köy Konağı, İmam Lojmanı ve cami müştemilatının yapımında büyük pay sahibi olan hayırsever Hacı Hüseyin Çetin yaptı.

2 yıl önce yapımına başlanılan hizmetlerin geçen süre zarfından köy halkının da büyük desteği ile tamamlandığını ve köylerine yakışan bir hizmetin hayata geçecek olmasından büyük memnuniyet duyduklarını kaydetti.

Daha sonra konuşan Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan’da Hacı Hüseyin Çetin başta olmak üzere Oymaağaç Seki Köyüne yapılan bu hizmetlerde emeği geçen tüm hayırseverleri tebrik ederek, günümüzde her şeyi devletten beklemeden elimizi taşın altına koyarak bulunduğumuz yerlerde hizmetlere imza atabilmemiz gerektiğini Oymağaç Seki köyünde de bunun en güzel örneklerin i gördüklerini dile getirdi.

Taşköprü Müftüsü Yusuf Uzun’un yaptığı duanın ardından ise yapılan hizmetlerin açılışı gerçekleşti. Açılış kurdelesini ise Belediye Başkanı Arslan ve İlçe Müftüsü Yusuf Uzun birlikte kesti.

Program yemek ikramının ardından sona erdi.

Haber: Mehmet TUĞCU

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ