Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,45 / Satış: 5,47
€ EURO → Alış: 6,19 / Satış: 6,21

Taşköprü Kaymakamı Zafer Coşkun görevine başladı

Taşköprü Kaymakamı Zafer Coşkun görevine başladı
  • 03.10.2014
  • 1.428 kez okundu
Reklam

Taşköprü Kaymakamı Zafer Coşkun görevine başladı

Geçtiğimiz haftalarda yayınlanan Vali Yardımcıları ve Kaymakamlar kararnamesi ile Taşköprü Kaymakamlığı’na atanan Zafer Coşkun görevine başladı.

3 yıldır ilçemizde Taşköprü Kaymakamı olarak görev yapan Ali Yılmaz’ın Sinop Vali Yardımcısı olarak atanmasının ardından Taşköprü Kaymakamı olarak atanan Van Vali Yardımcısı Zafer Coşkun, Taşköprü ilçemize gelerek görevine başladı.

Taşköprü’ye atanmış olmaktan mutluluk duyduğunu belirten yeni Taşköprü Kaymakamı Zafer Coşkun, ülkemizin her köşesinin kendileri için hizmet edecekleri güzide bir mekân olduğunu ve ülke genelinde adını duyurmayı başarmış olan Taşköprü’ye kaymakam olarak atanmasının ise kendisi adına sevindirici olduğunu belirtti.

Birçok yere oranla köy ağı ve yüzölçümü büyük olan Taşköprü’de devletin imkânlarını en düzgün ve orantılı bir şekilde hizmete dönüştüreceklerini kaydeden Coşkun, “Görev aldığımız yerlerde yaptığımız hizmetler ortadadır, bu hizmetler de gerek halkımız gerekse bakanlığımız nezdinde beğeni almıştır. Taşköprü’ye de Cenab-ı Allah’ın izni ile ilçe halkı ile birlikte güzel hizmetleri yapmak için geldik” dedi.

İlk izlenim olarak Taşköprü insanının oldukça sıcak kanlı ve samimi olduğunun dikkatini çektiğini söyleyen Kaymakam Coşkun, tüm Taşköprülü hemşerilerinin ve İslam aleminin idrak edeceğimiz Mübarek Kurban Bayramını kutladı.

Yeni Taşköprü Kaymakamı Zafer Coşkun, Van Vali Yardımcılığı sırasında Van’da kısa sürede 4 bin dersliğin hayata geçirildiği projede ki başarısı ve görev aldığı il ve ilçelerde ki hizmetleriyle halkın takdirini kazanmasıyla tanınıyor.

Taşköprü Postası Gazetesi olarak yeni kaymakamımız Zafer Coşkun’a ilçe halkımız adına hoş geldiniz diyor, yeni görevinde başarılar diliyoruz.

 

Haber: Mehmet TUĞCU

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ