Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,72 / Satış: 5,74
€ EURO → Alış: 6,30 / Satış: 6,32

Esnaf Kefalet Kooperatifi’nden borçlularına kolaylık!

Esnaf Kefalet Kooperatifi’nden borçlularına kolaylık!
  • 27.10.2014
  • 1.226 kez okundu
Reklam

Esnaf Kefalet Kooperatifi’nden borçlularına kolaylık!

S.S. Taşköprü Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mehmet Ünal, kooperatif ortaklarının geçmiş yıllardaki takip ve icra borçlarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.
Başkan Ünal, “Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birliği Merkez Birliğinin 2014/13 sayılı genelgesine istinaden Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatiflerine Takip borcu bulunan esnafın faiz borçlarına 31/10/2014 tarihine kadar ana paralarını ödemeleri durumunda af gelmiştir. Taşköprü Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifine geçmiş yıllardan takip borcu bulunan esnafımızın 31/10/2014 Cuma gününe kadar kooperatifimize müracaatları halinde takip borçları yeniden yapılandırılıp tahsil edilecektir. Son müracaat tarihi 31 Ekim 2014 Cuma günü saat 17.00’dir.Bu tarihten sonraki müracaatlar dikkate alınmayacaktır” dedi.
Başkan Mehmet Ünal şöyle devam etti: “Kooperatifimize takip borçları olan ortaklarımızın mutlaka bu yapılandırma ve aftan yararlanmaları ortaklarımızın kendi menfaatleri olacaktır. Detaylı bilgi almak isteyen ortaklarımızın Kooperatifimize uğramaları yeterli olacaktır. Bu yapılandırma sonucunda şu anda çok düşük olan kooperatif takibinin de sıfırlanacağını ve otaklarımıza daha iyi hizmet verebileceklerdir. Amacımız Taşköprü Esnaf Kefalet Kooperatifi’nin en üst seviyelere taşımak.”

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ