Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,74 / Satış: 5,76
€ EURO → Alış: 6,54 / Satış: 6,56

“Neden halâ susuyorsunuz”

“Neden halâ susuyorsunuz”
  • 11.11.2014
  • 1.465 kez okundu
Reklam

MHP İlçe Başkanı Semih Uğur:

“Neden halâ susuyorsunuz”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Taşköprü İlçe Başkanı Semih Uğur, İsrail’in Mescid-i Aksa’ya yönelik yaptığı işgali eleştirerek bir açıklama yaptı.

Müslümanların ilk Kıble gahı olan Mescid-i Aksa’nın İslam Dünyasının içinde bulunduğu kargaşa ortamından istifade ederek korsan devlet İsrail tarafından işgal edilmekle kalmadığını 1967’den bu yana ilk defa tamamen ibadete kapatıldığını belirten MHP Taşköprü İlçe Başkanı Semih Uğur,  “Mescid-i Aksa’yı yok ederek kendi batıl inançları doğrultusunda kutsal tapınaklarını işgal etmeyi en önemli gaye sayan gören işgalci siyonistler Mescid-i Aksa’nın sahipsiz kaldığını zannederek gözlerini iyice karartmışlardır. Nihai hedefleri Filistin’i işgal ve Müslümanları bölgeden çıkarmak olan İsrail, öncelikli hedef olarak Mescid-i Aksa’nın işgalini planlamıştır ve yıllardır süre gelen sistematik uyutma seanslarıyla Müslümanları uyutmuşlardır.

Mescid-i Aksa sevdalısı bir avuç Müminin dirençleri ise bunca kargaşanın içinde duyulmamaktadır. Mescidi Aksa’nın işgali için buranın Müslümanların kutsal mekânı olmadığı algısını yerleştirme çabaları vardır. Başlatılan bu uygulama Müslümanların tepkisizliği karşısında kalıcı hale gelecektir. Müslümanları uyutan işgalci siyonistler Mescid-i Aksa’yı yakma girişiminde bulunmuşlardır. Neredesiniz, Aksa İşgal altında, Neden hala susuyorsunuz. Nasıl görmezden geliyorsunuz. İşin edebiyatını bırakın, işin gereğini yapın, Devlet olarak İsraille olan gizli, açık bütün ilişkilerinizi sonlandırın. Aksa’nın yeniden ibadete açılması ve Gazze’nin Kudüs’ün yani Filistin’in her türlü tehditten /İşgalden arındırılması için İslam ülkeleri ile iş birliği yapıp Filistin Barış gücünü oluşturun. Mescid-i Aksa yolunun yolcuları her daim ilk Kıble gahına sahip çıkacaktır. Mescid-i Aksa tarihimizin ve inancımızın bize emanetidir. Biz MHP olarak diyoruz ki tüm Müslüman ülkeler olarak herkes aynı zaman içinde tavrını ve tepkisini beraberce ortaya koymalıdır” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ