Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,13 / Satış: 6,16
€ EURO → Alış: 6,64 / Satış: 6,66

Şekerbank Taşköprü Şubesi’nde “Tasarrufun Altın Günü” 27-28 Kasım’da

Şekerbank Taşköprü Şubesi’nde “Tasarrufun Altın Günü” 27-28 Kasım’da
  • 25.11.2014
  • 1.454 kez okundu

Şekerbank Taşköprü Şubesi’nde “Tasarrufun Altın Günü” 27-28 Kasım’da

Şekerbank’ın 0.01 gram altının bile değerlendirildiği küçük tasarrufa yönelik “Tasarrufun Altın Günü” uygulaması 27-28 Kasım tarihlerinde Şekerbank Taşköprü Şubesi’nde gerçekleştirilecek. 

Uygulama kapsamında, hangi ayarda olursa olsun bilezik, yüzük, kolye, çeyrek altın, küpe gibi her türlü ziynet altınını Şekerbank Taşköprü Şubesi’ne getirenler, bu ziynetlerini 24 ayar değerinde altın olarak Vadesiz Altın Hesapları’nda biriktirebilecekler. Ayrıca müşteriler Vadesiz Altın Hesaplarındaki tutar ile Vadeli Altın Hesabı açarak tasarruflarını altın olarak değerlendirirken altının değer artışından bağımsız olarak avantajlı faiz oranları ile faiz getirisinden yararlanabilecekler.

Tasarrufun Altın Günü uygulamasıyla küçük yatırımları teşvik ederek yastık altı birikimleri ekonomiye kazandırma amaçlarını vurgulayan Şekerbank Taşköprü Şube Müdürü Hüseyin Özen, “Altını getirisiyle alakalı olduğu kadar geleneksel olarak da bir birikim tercihi olarak gören tabana yaygın müşteri profilimizi, şimdi de bu yeni ürün ve hizmetimizle desteklemeye devam ediyoruz. 27-28 Kasım tarihlerinde çok değerli Taşköprülü hemşerilerimizi Şekerbank Taşköprü Şubemizde Tasarrufun Altın Günü’nden faydalanmaya davet ediyoruz” dedi.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ