Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 7,39 / Satış: 7,42
€ EURO → Alış: 9,00 / Satış: 9,03

Öğrenciler yararına düzenlenen gıda kermesi dualarla açıldı

Öğrenciler yararına düzenlenen gıda kermesi dualarla açıldı
  • 28.11.2014
  • 2.147 kez okundu

Öğrenciler yararına düzenlenen gıda kermesi dualarla açıldı

Taşköprü Pulcular Mahallesi Pulcular sokak’ta çok sayıda vatandaşın katılımıyla açılan kermeste gönüllü bayanlar yaptıkları  ev yemekleriyle,   badı pilavıyla mantı ve tatlı çeşitleriyle hayır kervanına katıldı.

Yapılan kermesin gelirini öğrencilere burs olarak vereceklerini ifade eden tertip komitesinden Fatma Göksu biz de tertip komitesi  olarak sadece Allah rızası için gelecek nesillerimizin iyi yetişmesine,  milli ve manevi değerlere sahip bir neslin yetişmesine  bir katkı sağlamak için elimizden geleni yapma gayreti içindeyiz bu sebeple de bu  kermesi organize ettik diyerek karanlıktan şikayet etmek yerine bir mum yakmayı tercih ettiklerini söyledi.

Açılışta bir konuşma yapan Lütfi Yılmaz, “Kermesin hazırlanmasında emeği geçenlere teşekkür ederek hayır işlerinde çalışan bayanlara da muvaffakiyetler diliyorum” dedi.  Lütfi Yılmaz, ilçemizde ahlaklı vatansever gençlerin yetiştirilmesi için yapılan bu gayretlerin boşa çıkmayacağını söyleyerek bu hizmetlerin kıyamete kadar devam etmesi gerektiğini söyledi. Tertip edilen gıda kermesi 29 Kasım cumartesi gününe kadar devam edecek

Haber: Mustafa GÜNAYDI

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ