Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,74 / Satış: 5,76
€ EURO → Alış: 6,54 / Satış: 6,56

AK Parti Kadın Kolları seçim startını verdi

AK Parti Kadın Kolları seçim startını verdi
  • 19.12.2014
  • 2.226 kez okundu
Reklam

AK Parti Kadın Kolları seçim startını verdi

AK Parti Taşköprü Kadın Kolları, 2015 yılında yapılacak genel seçimler öncesi seçim startını verdi.

İlçe Parti binasında Kadın Kolları Başkanı Gülsün İşçan Peker’in başkanlığında yoğun bir katılımla gerçekleşen toplantıda AK Parti iktidarı döneminde gerek ülke, gerek il, gerekse Taşköprü’de yapılan yatırımlar ve hizmetler ele alınarak istişarelerde bulunuldu.

Toplantıda konuşan AK Parti Taşköprü Kadın Kolları Başkanı Gülsün İşçan Peker, Taşköprü’de ülkemizde artık bayanların siyasette daha fazla rol aldığını ve seçimlerde bayanların belirleyici bir rol üstlendiğine dikkat çekerek “Bugün görüyorum ki Taşköprülü bayanlarımızın heyecanı, coşkusu ve siyasette üstlendikleri rol parti binamıza zor sığıyor. Bu bizleri oldukça mutlu etmekte. İnanıyorum ki AK Parti Teşkilatı olarak 30 Mart Mahalli seçimlerinde ve 10 Ağustos Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde partimizin elde ettiği başarı 2015 yılında gerçekleşecek olan Genel seçimlerde de artarak devam edecektir. Buna inancımız tamdır. Sizlerin heyecanı, coşkusu ve birlikteliği ile ilimizden çıkacak olan 3 Milletvekilini de AK Parti’den TBMM’ne göndereceğiz” dedi.

Bugün AK Parti Kadın Kolları olarak genel seçimler öncesi seçim startını verdiklerini söyleyen Peker, Hep birlikte el ele mahalle-mahalle, köy-köy dolaşarak geleceğimiz için yapılan hizmetleri anlatacağız” şeklinde konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ