Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,30 / Satış: 5,32
€ EURO → Alış: 5,99 / Satış: 6,02

Taşköprü OSB’de parsel sahipleriyle görüşmeler başlıyor

Taşköprü OSB’de parsel sahipleriyle görüşmeler başlıyor
  • 29.12.2014
  • 1.528 kez okundu
Reklam

Uzlaşma Komisyonu, 30 Aralık’ta toplanacak

Taşköprü OSB’de parsel sahipleriyle görüşmeler başlıyor

Taşköprü Organize Sanayi Bölgesi’nde somut adımlar hızla atılıyor. Bu kapsamda Haziran ayında resmiyet kazanan Taşköprü OSB, yönetim yapılanmasının ardından kamulaştırma işlerine hızla başlıyor.

30 Aralık Salı günü OSB Uzlaşma Komisyonu tarafından OSB alanı içerisinde kalan parsel sahipleriyle görüşmeler başlayacak.

Konuyla ilgili açıklama yapan Taşköprü Belediye Başkanı ve Taşköprü OSB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hüseyin Arslan, Taşköprü’nün uzun yıllardan sonra tekrar gündemine getirdiğimiz ve uğraşlarımız sonucu geçtiğimiz Haziran ayında resmi statüye kavuşan Taşköprü OSB’nin en önemli adımı olan kamulaştırma için hızla sona yaklaşıyoruz. 30 Aralık Salı günü OSB’de parseli bulunan vatandaşlarımızla OSB Uzlaşma Komisyonu arasında toplantı yapılacak. Taşköprü OSB’nin bir an önce hayata geçip, ilçemizin kaderinin müspet anlamda değişmesi ve gelişmesi için bu vatandaşlarımızın duyarlı olacağına inancım sonsuz” dedi.

Arslan, Taşköprü OSB’de bacaların tütmesi için sayılı bir zaman kaldığına dikkat çekerek bunun kendilerini heyecanlandırdığını ve ilçemizde işsizlik sıkıntısının kalmaması için OSB’nin olmazsa olmaz olduğunu vurguladı.

Arslan son olarak Taşköprü OSB’nin bu aşamaya gelmesinde büyük pay sahibi olan Kastamonu Valisi Şehmus Günaydın’a, AK Parti Kastamonu Milletvekilleri Hakkı Köylü ve Mustafa Gökhan Gülşen’e, Taşköprü Kaymakamı Zafer Coşkun’a, AK Parti Kastamonu İl Başkanı Metin Çelik’e, AK Parti Taşköprü İlçe Başkanı Ali Eşref Sevim’e ve tüm emeği geçenlere Taşköprü halkı adına teşekkür etti.

Haber: Kamil ÇELİKBAŞ

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ