Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,72 / Satış: 5,74
€ EURO → Alış: 6,30 / Satış: 6,32

Taşköprü Emniyetinden trafik uygulaması

Taşköprü Emniyetinden trafik uygulaması
  • 20.01.2015
  • 1.712 kez okundu
Reklam

Taşköprü Emniyetinden trafik uygulaması

Taşköprü İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Büro Amirliği ilçemiz halkının taşıt yollarında can ve mal güvenliğini sağlamak, rahat ve güvenli şekilde seyahat özgürlüklerini yaşamaları adına gerek ilçe merkezinde gerekse mıntıkaları çevresinde trafik uygulaması yaptı.

Edinilen bilgiye göre son 4 ay içerisinde; Kurallar çerçevesinde halkın rahat ve güvenli hareket etmesini aksattıracak şekilde park eden 271 araca 39.649,00 TL, Sürücü belgesiz trafiğe çıkarak halkın can ve malına yönelik tehlike oluşturan 15 araç kullanıcısına 21.930,00 TL, Alkollü olarak trafiğe çıkıp vatandaşın huzurunu bozacak şekilde araç kullanan 4 araç sürücüsüne 2.908,00 TL cezai işlem uygulanmıştır. Ayrıca rutin uygulamalar kapsamında 182 araç kontrolü yapıldığı, 49’u ( aracın mali sigorta ve fenni muayene süresini geçirmek, alkollü araç kullanmak, ışık donanımı yönünden vb.) trafikten men edildiğini öğrenildi.

Çocuklarımızın can güvenliğini sağlamak, daha rahat ve huzurlu bir şekilde okullarına gidip gelmeleri adına okul servisi denetimlerinde 105 araç kontrol edilmiş, araç şoförlerinin GBT sorgusu yapılmış, eksikliği ve suç kaydı bulunanlara gerekli işlemler de yapıldı.

Taşköprü İlçe Emniyet Müdürlüğü olarak halkın ırz, can ve mal güvenliği, toplumun refah ve sükununun en üst düzeye çıkarılması adına suç/suçlular ile mücadelemiz etkin bir şekilde kararlılıkla devam edecektir.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ