Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,89 / Satış: 5,91
€ EURO → Alış: 6,56 / Satış: 6,59

Taşköprü’de karneleri Kaymakam Zafer Coşkun Dağıttı

Taşköprü’de karneleri Kaymakam Zafer Coşkun Dağıttı
  • 24.01.2015
  • 1.483 kez okundu
Reklam

Taşköprü’de karneleri Kaymakam Zafer Coşkun Dağıttı

Taşköprü Kaymakamı Zafer Coşkun Atatürk İlk Okulu, Atatürk Orta Okulu ve Fen Lisesinde öğrencilerle bir araya gelerek karne dağıttı.

İlçe Kaymakamı Zafer Coşkun, İlçe Emniyet Müdürü Sedat Ercoşkun, Yazı İşleri Müdürü Hamdi Dağlı ve Milli Eğitim Müdürü Ali Çolak’ın da katıldığı karne dağıtım töreninde öğrencilerle yakından ilgilenen Kaymakam Zafer Coşkun, karneleri inceleyerek öğrencilere başarı dileklerinde bulundu.
Kaymakam Coşkun, öğrencilerden yarı yıl tatilini güzel bir şekilde değerlendirmelerini isteyerek yarıyıl tatili boyunca kitap  okumalarını söyledi.  İlçe Kaymakamı Zafer Coşkun ”zaman çabuk geçiyor bir gün bakmışsınız bizim koltuklarımızda sizler olacaksınız” dedi Atatürk İlk Okulunda ana sınıfı öğrencileri tarafından kendisi için hazırlanan şarkıyı dinledikten sonra ilerde ne olacaklarını soran Zafer Coşkun bir öğrencinin polis olacağım demesi üzerine karnesini İlçe Emniyet Müdürü Sedat Ercoşkun’dan vermesini istedi. Fen Lisesinde öğrencilere karnelerini dağıtan Coşkun belge alamayan bir öğrencinin duygulandığını görünce de öğrenciyle yakından ilgilenerek teselli etti.

Haber: Mustafa GÜNAYDI

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ