Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,12 / Satış: 6,15
€ EURO → Alış: 6,82 / Satış: 6,85

Kent Korosu kayıtları devam ediyor

Kent Korosu kayıtları devam ediyor
  • 27.01.2015
  • 1.087 kez okundu
Reklam

Kent Korosu kayıtları devam ediyor

 

Taşköprü Belediyesi’nin ilçe genelinde sosyal yaşamı zenginleştirmek amacıyla 4 yıl önce kurduğu kent korosuna 2015 yılı kayıtları devam ediyor.

Bahri Alp Ortaokulu Müzik Öğretmeni Tuba Kuru yönetiminde oluşan Kent Korosu’na katılmak isteyen vatandaşlar Taşköprü Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’ne müracaat yapabiliyorlar.

Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan, kültürel ve tarihsel anlamda köklü geçmişe sahip olan ilçelerinde halk nazarında bir hareketlilik bir sosyallik kazandırmak amacıyla belediye olarak 4 yıldır başlattıkları kent korosu faaliyetlerinin bu yılda süreceğini ve müziğe ilgi duyan herkesi bu koroya beklediklerini belirtti.

Amaçlarının ilçede sosyal yaşamı zenginleştirip her yaş gurubundan vatandaşın katılabileceği, özellikle de bayanların evlerinin dışına çıkarak sosyal yaşama dâhil olmalarının önünü açmak olduğuna değinen Arslan, “Vatandaşlarımızdan da gelen talep doğrultusunda böyle bir projeyi hayata geçirdik ve her yaştan vatandaşımızı biz bu koroda görmek istiyoruz” şeklinde konuştu.

Arslan, bu projede kendilerine yardımcı olan kişi ve kuruluşlara da teşekkür etti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ