Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,89 / Satış: 5,91
€ EURO → Alış: 6,56 / Satış: 6,59

Osman Şenel, Muhtarlar Derneği’ne adaylığını açıkladı

Osman Şenel, Muhtarlar Derneği’ne adaylığını açıkladı
  • 07.02.2015
  • 1.277 kez okundu
Reklam

Osman Şenel, Muhtarlar Derneği’ne adaylığını açıkladı

Harmancık Mahallesi’nin 15 yıldır muhtarlığını yapan Osman Şenel,  10 Şubat’ta yapılacak olan Taşköprü Muhtarlar Derneği Başkanlığı seçimlerine adaylığını açıkladı.

Taşköprü Muhtarlar Derneği’nin kurucu başkanı olan ve 2,5 yıl dernek başkanlığını yürüten Şenel, 10 Şubat Salı günü saat: 10.00’da Mustafa Sıtkı Erkek Endüstri Meslek Lisesi Konferans Salonu’nda yapılacak olan Muhtarlar Derneği’nin Olağan Genel Kuruluna, muhtar arkadaşlarından gelen talep doğrultusunda aday olduğunu belirterek tüm muhtar arkadaşlarını genel kurula davet etti.

Şenel, Mevcut başkanın bu dönem muhtar olmayışı nedeniyle genel intibayla ilçe muhtarları arasında olumsuz bir algı oluştuğunu ve kendisinin de tasvip etmediği bu durum karşısında arkadaşlarının da beklentisine cevap vermek ve Taşköprü Muhtarlar Derneği’ni daha aktif bir hale getirmek adına aday olduğunu kaydetti.

Şenel ayrıca “Yapılacak olan Taşköprü Muhtarlar Derneği Olağan Genel Kurulu’nun tüm muhtar arkadaşlarıma, Taşköprü’ye ve ülkemize şimdiden hayırlar getirmesini diliyorum” dedi.

Haber: Emre ÖZKAN

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ