Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,34 / Satış: 5,36
€ EURO → Alış: 6,07 / Satış: 6,09

Şekerbank’tan Süt Toplama Birlikleri’ne görkemli program

Şekerbank’tan Süt Toplama Birlikleri’ne görkemli program
  • 10.02.2015
  • 1.248 kez okundu
Reklam

Şekerbank’tan Süt Toplama Birlikleri’ne görkemli program

Yaptığı çalışmalarla her zaman çiftçinin ve üreticinin yanında olan Şekerbank Taşköprü Şubesi, ilçede bulunan Süt Toplama Birlik başkanları ile bir araya geldi.

Özannem Et Lokantası’nda düzenlenen yemekli toplantı Şekerbank Taşköprü Şubesi Müdürü Hüseyin Özen’in ev sahipliğinde gerçekleşti.

Toplantıya Şekerbank Karadeniz Bölge Müdürü Süleyman Kutlu, Kutlu’nun ekibi, Taşköprü’de bulunan Süt Toplama Birliği Başkanları ve Taşköprü Şekerbank Şubesi personeli katıldı.

Süt Toplama Birliklerinin sorunları dinlendi. Ayrıca banka olarak süt toplama birliklerine ne tür katkılar sağlanabileceği masaya yatırıldı.

Yine Süt Toplama Birliklerine yardımcı olmak amacıyla Şekerbank Karadeniz Bölge Müdürlüğü tarafından 2015 yılında gündeme alınan yeni ürünlerin tanıtımı yapıldı.

Toplantıda konuşan Şekerbank Karadeniz Bölge Müdürü Süleyman Kutlu, “Size desteğimiz artarak devam edecek. 30 yıldır Şekerbank’ta çalışıyorum. Bu süre zarfında herzaman banka olarak pancar çiftçisi ve tüm çiftçilerimize desteğimiz sürmekte. Karadeniz Bölge olarak birçok ilimizde her türlü üretici ve çiftçilerimizle bir araya gelmekteyiz. Bizim önceliğimiz üreticimizin mutlu ve aldığı hizmetten memnun olması. Zaman zaman sizleri çalışma alanlarınızda ziyaret edeceğiz” dedi.

Daha sonra katılımcılara çeşitli hediyeler takdim edildi. Hem banka hemde çiftçiler tarafından faydalı bir toplantı gerçekleştiği gözlendi.

Haber: Emre ÖZKAN

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ