Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 7,43 / Satış: 7,46
€ EURO → Alış: 9,02 / Satış: 9,05

Yenilenen Polis Merkezi’ne Veda’lı açılış

Yenilenen Polis Merkezi’ne Veda’lı açılış
  • 21.02.2015
  • 1.921 kez okundu

Yenilenen Polis Merkezi’ne Veda’lı açılış

Taşköprü ilçemiz köprübaşında bulunan Polis Merkezi yenilenerek ve genişletilerek hizmete açıldı. Kısa zamanda yaptığı çalışmalarla kendisinden takdir ile söz ettiren Taşköprü Emniyet Müdürü Sedat Ercoşkun, giderayak Taşköprü Polis Merkezini tadilat yaptırarak ilçeye kazandırdı.

Eski halinin küçük ve kullanışsız olması sebebiyle tadilat ve genişleme yapılan polis merkezi İlçe Kaymakamı Zafer Coşkun’un da katıldığı törenle açıldı. İlçe Kaymakamı Zafer Coşkun yaptığı konuşmada “Emeklerinden dolayı İlçe Emniyet Müdürü Sedat Ercoşkun’a teşekkür ederek polisin daha rahat hizmet vereceği halkın da daha güzel hizmet alacağı bir polis merkezini İlçe Emniyet Müdürümüz Sedat bey giderayak bizlere kazandırdı. Kendisine yeni görevinde başarılar temenni ediyoruz” dedi.

İlçe Emniyet Müdürü Sedat Ercaoşkun’da “Bu binanın yapımında destek olan herkese teşekkür ediyorum. İlçe halkı bizleri yalnız bırakmadı” diyerek katılanlara teşekkür etti.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü görevi yapan ve yine İstanbul Emniyet Müdürlüğü Eğitim Şube Müdürüyken Taşköprü’ye atanan İsmail Ercoşkun kısa bir sürede yaptığı çalışmalarla halkın sevgisini kazanmıştı.

Sedat Ercoşkun görev değişikliğiyle ilgili açtığı dava neticesinde yürütmeyi durdurma kararı çıkması sebebiyle tekrar eski görevine dönek suretiyle ilçeden ayrılacak.

İlçe Polis Merkezi binasının açılış törenine İlçe Kaymakamı Zafer Coşkun, Garnizon Komutanı Tuncay Özbek Belediye Başkan Yardımcısı Ceyhun Çorbacı, İlçe Cumhuriyet Başsavcısı Engin Kara, Cumhuriyet Savcısı M. Akif Aydın, çok sayıda daire amiri, siyasi parti ilçe başkan ve yöneticileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Program yapılan ikramların ardından toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.

Haber: Mustafa GÜNAYDI

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ