Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,45 / Satış: 5,47
€ EURO → Alış: 6,19 / Satış: 6,21

Av. Mustafa Arabacı resmen aday adayım dedi

Av. Mustafa Arabacı resmen aday adayım dedi
  • 23.02.2015
  • 1.611 kez okundu
Reklam

Av. Mustafa Arabacı resmen aday adayım dedi

Milliyetçi Hareket Partisi Taşköprü eski ilçe başkanlarından Av. Mustafa Arabacı, 7 Haziran’da yapılacak olan milletvekili genel seçimleri için MHP’den resmen aday adayı olduğunu açıkladı.

Arabacı, kendisine ait resmi facebook hesabından yaptığı açıklamada şu açıklamayı yaptı: “Değerli Dostlarım, Kıymetli Ülküdaşlarım; Bizler yetiştiğimiz ocaktan aldığımız terbiye gereği Halka hizmeti Hakka hizmet sayarız. Cennet Mekân Başbuğumuz Alpaslan Türkeş’in işaret ettiği bu kutlu yolda başımızı inandığımız davaya koyarken bir an bile Türk Milletine hizmetkâr olmaktan ve ettiğimiz yeminden dönmemeye and içtik. İnandığımız yolda hakkı sahibine teslim edeceğimiz ve her zaman hak güçlünün değil haklınındır ilkesine sadık kalarak görev yapmak, Türk Milletinin bekası ve refahı için Milletin vekilliğine talip olmaya karar verdim. Siz dostlarıma ev sayfa arkadaşlarımın engin hoşgörülerine sığınarak aktif siyasete atılma kararımı duyuruyorum. Teferruatlı açıklamayı basın toplantısı ile yapacağım. Bu süreçte görüş ve önerileriniz bize güç verecektir” dedi.

 

-Mustafa Arabacı kimdir?

1991-1997 arasında İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Teşkilatının değişik kademelerinde, Yurt ve Fakülte Teşkilatlarında, Buca Ülkü Ocağında, Hukuk Fakültesinden mezun olduktan sonra Taşköprü Ülkü Ocağında yönetim kurulu üyesi ve Başkan yardımcısı, 2009 Mahalli İdareler Seçiminde MHP Taşköprü İl Genel Meclisi adayı, 2009-2012 yılları arasında MHP Taşköprü İlçe yönetim kurulu üyesi,
2012-2014 yılları arasında İlçe Başkanı olarak görev yaptım. Günün hizmeti ne ise orada olmaya çalıştım. Allah ömür verdikçe bundan sonra da aynı azim ve kararlılıkla devam edeceğim. Geldiğimiz noktada 25. Dönem Milletvekili Aday Adayıyım. Milletimiz, memleketimiz ve hareketimiz için hayırlısı ne ise o olsun.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ