Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,74 / Satış: 5,76
€ EURO → Alış: 6,54 / Satış: 6,56

Taşköprü’de Vergi Haftası dolu dolu kutlanıyor

Taşköprü’de Vergi Haftası dolu dolu kutlanıyor
  • 28.02.2015
  • 1.840 kez okundu
Reklam

Taşköprü’de Vergi Haftası dolu dolu kutlanıyor

23 Şubat 1 Mart tarihleri arasında kutlanmakta olan 26. Vergi haftası Taşköprü ilçemizde çeşitli etkinliklerle kutlanmaya devam ediyor.

İlk olarak hafta başından itibaren Vergi Dairesi Müdürlüğü’nde mükelleflere çikolata ve kolonya ikramı yapılmaya başlandı. Ardından ise Vergi Dairesi Müdürü Celal Demir, personeli ile birlikte ilk olarak Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan’ı, ardından ise Taşköprü Kaymakamı Zafer Coş kun’u ziyaret etti. Çalışmalar ve Vergi haftası ile ilgili Başkan Arslan ve Kaymakam Coşkun’a bilgi veren Vergi Dairesi Müdürü Celal Demir, ayrıca hafta nedeniyle çiçek takdiminde bulundu. Belediye Başkanı Hüseyin Arslan ve İlçe Kaymakamı Zafer Coşkun’da Vergi Dairesi Müdürü Demir ve personelinin Vergi Haftası’nı kutlayarak Vergi Dairesi’nin ülkenin geleceği açısından önemine değindiler ve özverili çalışmalarından dolayı Demir ve personelini tebrik ettiler. Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında Vergi Dairesi Müdürü Celal Demir, Atatürk Ortaokulu 7-C sınıfı öğrencilerine vergi konulu ders verip öğrencilere hediyeler takdim etti. Daha sonra ise Taşköprü YBO öğrencileri Vergi Dairesi’ni ziyaret ederek dairenin işleyişi hakkında Müdür Celal Demir’den bilgi aldılar. Hafta etkinlikleri kapsamında Vergi Dairesi Müdür Yardımcısı İsmail Soydinç’de bahri Alp Ortaokulu 8-E sınıfında öğrencilere vergi ve vergi haftasını anlatıp hediyeler takdim etti.

Vergi Haftası kapsamında ayrıca Alatarla İlk ve Ortaokulu’nu da ziyaret eden Vergi Dairesi Müdürü Celal Demir, burada öğrencilerle sohbet edip, vergi konusunda bilgiler aktarıp hediyeler dağıttı.

Etkinlikler kapsamında Taşköprü Vergi Dairesi personeli halı sahada dostlu maçı yaptı.

1 Mart’a kadar Vergi Haftası etkinliklerinin devam edeceği kaydedildi.

Haber: Mehmet TUĞCU

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ