Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,31 / Satış: 5,33
€ EURO → Alış: 6,03 / Satış: 6,06

Sarımsak Festivali, Sanatçı anketi başladı

Sarımsak Festivali, Sanatçı anketi başladı
  • 30.03.2015
  • 1.677 kez okundu
Reklam

Taşköprülüler festival sanatçılarını belirlemeye başladı

Sarımsak Festivali, Sanatçı anketi başladı

Taşköprü Belediyesi’nin bu yıl 13-16 Ağustos tarihlerinde 29.’sunu düzenleyeceği Uluslararası Kültür ve Sarımsak Festivali’ne katılacak sanatçıları geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yılda halka yönelik yapılacak anket ile belirlenecek.
Her vatandaşın http://anket.taskopru.bel.tr internet adresi üzerinden kendi görmek istediği sanatçıyı yazarak oy kullanabileceği ankette ayrıca festival hakkında öneri kısmı da yer alıyor.
26 Mart Perşembe günü start alan anket 10 Nisana akşamına kadar devam edecek.
Anket ile ilgili olarak açıklama yapan Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan, geçtiğimiz yıllarda başlattıkları sanatçı anketi uygulamasında bu yıl da her vatandaşın kendi istediği sanatçıları belirterek oy kullanabileceğini ve görüşlerini belirtebileceğini ve bu yılda birkaç yıldır olduğu gibi festivale gelecek sanatçıların bu anket kıstas alınarak belirleneceğini ifade etti.
Arslan ayrıca 13-16 Ağustos tarihlerinde 29.’sunu düzenleyecekleri Uluslararası Kültür ve Sarımsak Festivali’ne ve Pompeiopolis Gıda, Tarım, Hayvancılık Fuarı’na tüm hemşehrilerini davet etti.
Sarımsak Festivali geçtiğimiz yıl Soma’da yaşanan maden faciasından dolayı iptal edilmiş yerine aynı tarihlerde Kültür Sanat Etkinlikleri ve Tarım Fuarı tertip edilmişti.

Özellikle bu yılda birbirinden ünlü sanatçıların yer alması beklenen Sarımsak Festivali’nde bünyesinde bulunan Pompeiopolis Gıda, Tarım, Hayvancılık Fuarı’nın da firmaların yoğun katılımıyla gerçekleşmesi bekleniyor.

Mehmet TUĞCU-Taşköprü

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ