Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,79 / Satış: 5,81
€ EURO → Alış: 6,51 / Satış: 6,53

Gazlıbez’in Taşköprü’den gideceği dedikosuna fabrika sahibinden yalanlama!

Gazlıbez’in Taşköprü’den gideceği dedikosuna fabrika sahibinden yalanlama!
  • 05.04.2015
  • 1.195 kez okundu
Reklam

Ongun Tekstil Gazlıbez Fabrikası’ndan Başkan Arslan’a teşekkür ziyareti

Gazlıbez’in Taşköprü’den gideceği dedikosuna fabrika sahibinden yalanlama!

 

Ongun Medikal Gazlıbez FabrikasıYönetim Kurulu Başkanı Kadir Keçelioğlu, “Firma olarak ne talep ettiysek,belediye başkanımız bize fazlasıyla destek olmuştur. Kamuoyunda başkanın bize engel olduğu dedikodularının tamamı asparagastır. Bugüne kadar her türlü desteği vermiştir. Bundan sonra da aynı desteği vermeye devam edeceğine inancımız tamdır” dedi.

Taşköprü ilçemizde uzun süredir faaliyet gösteren Ongun Medikal Gazlıbez Fabrikası’nın Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Keçelioğlu, Başkan Yardımcısı Raci Memiş ve Fabrika Müdürü Coşkun Gülşen ile birlikte Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan’a fabrikalarına bugüne kadar verdiği desteklerden dolayı teşekkür ziyaretinde bulunarak Arslan ile birlikte basın açıklaması yaptı.

Taşköprü’de 10 yılı aşkın süredir hizmet verdiklerini ve tüm çalışanlarımızda, Taşköprü halkından ve de Belediye Başkanımızdan son derece memnunuz diyen Ongun Medikal Gazlıbez Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Keçelioğlu, “Bizlere bugüne kadar verdiği destekten dolayı Belediye Başkanı Hüseyin Arslan’a nezaket ziyaretinde bulunup, kendisine teşekkür etmek istedik” dedi.

Keçelioğlu, Taşköprü’de firmalarının da adının geçtiği bazı dedikoduların dolaşmasının kendilerini rahatsız ettiğini belirterek belli çevrelerin firmamızın Taşköprü Belediyesi yada Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan ile bir sorunu varmış gibi bir algı yaratmaya çalıştığını fakat bunun aksine Belediye veya Belediye Başkanı Arslan ile hiçbir sorunlarının olmadığı gibi Belediye Başkanı Arslan’ın göreve geldiği günden bugüne kadar firmalarına yasal çerçevedeki her alanda destek olduğunu ve bu nedenle kendisine de birkez daha teşekkür etmek için ziyarette bulunduklarını belirtti.

Keçelioğlu ayrıca “Ne talep ettiysek fazlasıyla başkanımız bize destek olmuştur. Kamuoyunda başkanımızın bize engel olduğu dedikodularının tamamı asparagastır. Bugüne kadar her türlü desteği vermiştir. Bundan sonra da aynı desteği vermeye devam edeceğine inancımız tamdır” dedi.

-Taşköprü OSB’den de yer alacağız-

Keçelioğlu, Ongun Medikal Gazlıbez Fabrikası olarak çıkartılan dedikodularda olduğu gibi Taşköprü’den firma olarak gitmenin aksine, kurulacak Taşköprü OSB’de de fabrika kurmayı yada mevcut fabrikayı taşımayı düşündüklerini ayrıca Kastamonu OSB’de de yer bulabildikleri takdirde farklı bir sektörde fabrika kuracaklarını söyledi.

“Dün olduğu gibi yarında Taşköprü’de faaliyet göstermeye devam edeceğiz” diyen Keçelioğlu, “Son olarak çalışanlarımızla ve ticaretimizle büyümeye devam edeceğiz” dedi.

-Arslan: “Gazlıbez Fabrikası, örnek bir tesis”

Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan ise Ongun Medikal Gazlıbez Fabrikası’nın başta iş ahlakı, disiplin ve verimlilik ile örnek bir tesis olduğunu ve belediye başkanı olarak bu firmadan oldukça memnun olduğunu vede belediye imkânları nezdinde desteklerini esirgemediklerini fakat dışarıdan kendilerine zarar vermek isteyen bazı art niyetli kişilerin bu olayı manipüle ettiğini ve firmanın tesisi kapatacağı yönünde dedikodu yaydılar. Fakat bugün gördüğünüz gibi firma sahiplerimizle birlikte bugün ziyaretlerinde bir açıklık getirip Taşköprü halkımızı bilgilendirmek istedik” şeklinde konuştu.

Ziyarette AK Parti İlçe Başkanı Ali Eşref Sevim, Belediye Başkan Yardımcısı Ceyhun Çorbacı, Taşköprü TSO Meclis Başkanı Mustafa Fazıl Kökyay ve Belediye Meclis Üyesi Mustafa Uğur’da hazır bulundu.

Haber: Mustafa GÜNAYDI

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ