Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,30 / Satış: 5,32
€ EURO → Alış: 5,99 / Satış: 6,02

MHP İlçe Başkanı Berber’den Bahçeli’nin mitingine davet

MHP İlçe Başkanı Berber’den Bahçeli’nin mitingine davet
  • 01.05.2015
  • 1.348 kez okundu
Reklam

MHP İlçe Başkanı Berber’den Bahçeli’nin mitingine davet

Milliyetçi Hareket Partisi Taşköprü İlçe Başkanı İsmail Berber, 6 Mayıs Çarşamba günü Kastamonu-Kuzeykent Meydanı’nda yapılacak olan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin katılacağı Açık Hava mitingi ile ilgili açıklama yaptı.

“Ülkemiz ve milletimiz için 7 Haziran genel seçimleri çok ama önemlidir” diyen Berber,

“Çünkü tavizkar politikalar bölücü şer odaklarının heveslerini artırmaktadır. Doğu ve güney doğuda bazı illerimizde askerimiz, polisimiz, adliyelerimiz, kısaca devlet memurlarımızın hiçbiri görevini layıkı ile yapamaz olmuştur. Bölücü yıkıcı odaklar şehirlerde kol gezmekte kahve basmakta milleti tehdit etmektedirler. İktidarın bunları görmezden gelmesi ise çok manidardır. Sıfır sorun politikası iflas etmiş, sıfır komşulu bir ülke olmuşuzdur. Yabancı yatırımcılar bir bir ülkemizi terk etmektedirler. Kredi notlarımız düşürülmekte ekonomimiz sanal seyretmektedir. Dolar yükselişi sürmekte gelen zamlar devamlı artmaktadır” şeklinde konuştu.

-Bu seçim milletimiz için önemlidir-

Bu seçim Milletimiz için önemlidir diyen Berber, şöyle devam etti: “Çünkü insanlarımız kutuplaştırılmış ayrıştırılmıştır. Birlik beraberlik sözleri havada kalmış sadece nutuktan ibaret olmuştur. İnsanımız ekonomik sıkıntılarından kurtulmak için kredilere mahkûm olmuşlardır. Esnaf senedini çekini ödeyemez, alacaklarını tahsil edemez durumdadır. Köyde çiftçilik yapan insanımız traktörüne mazot alamaz, tarlasına gübre atamaz, mahsulü para etmemektedir. Pancar üreticisi 13 yıl öncesi fiyattan parasını almakta, şeker oranı ayarsızlığı ise ayrı bir sorun olmaktadır. Orman köylüsü odun, tomruk, kesimi, sürütme, çekim paraları hiç zam almamış olup girdi fiyatları ise her yıl artış sağlamıştır. Emeklimiz maaşında zam görememiş verilen artış ise üç günlük simit parasını karşılar durumdadır.

Köylerimizin içme suyu, yol, kanalizasyon ve diğer sorunları hala giderilmemiş olup, lüks harcamalara kaynak bulan iktidar bu sorunlara para aktarmakta ise tasarruf politikasına gitmektedir. Bu ve bunun gibi sorunları yazmakla bitmeyeceği gibi zaten duyarlı halkımız bunları bilmektedir. MHP İlçe başkanlığı olarak diyoruz ki, Değerli ilçe halkımız, her kesimin sorunlarını biliyoruz. Bu sorunların çözümü yani ilacı 3 Mayıs günü Ankara da açıklanacak olan seçim beyannamemizde karşılığını bulacaktır.7 Haziran genel seçimlerinde MHP kadrolarına imkân verin ve bizimle yürüyün. Vereceğiniz oyun hakkını veremediğimiz takdirde hesabını vermeye hazırız. 6 Mayıs günü Kastamonu Kuzeykent meydanında Genel başkanımız Sn. Devlet Bahçeli’nin katılacağı açık hava mitingimizde yukarıda sıraladığımız tüm sorunlar cevap bulacak olan mitingimize siz saygıdeğer halkımızı,  muhtarlarımızı ilçe STK’larını tüm üyelerimiz ve partililerimizi davet ederiz” dedi.

(Haber Merkezi)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ