Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 3,78 / Satış: 3,79
€ EURO → Alış: 4,65 / Satış: 4,67

Ak Parti Taşköprü’de görkemli seçim bürosu açılışı

Ak Parti Taşköprü’de görkemli seçim bürosu açılışı
  • 15.05.2015
  • 1.147 kez okundu
Reklam

Ak Parti Taşköprü’de görkemli seçim bürosu açılışı

AK Parti 7 Haziran genel seçimleri öncesi Taşköprü ilçemizde seçim bürosunun açılışını gerçekleştirdi. Karasait Camii karşısında ki büro açılışı oldukça yoğun katılımlı ve görkemli bir şekilde gerçekleşti.

Cuma namazı sonrası gerçekleşen seçim bürosu açılışında ilk olarak AK Parti İlçe Başkanı Ali Eşref Sevim yaptı. Taşköprü’nün 30 Mart 2014 mahalli seçimlerinde ve 10 Ağustos Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde partilerine nasıl destek verdiyse 7 Haziran’da bu desteğin artarak devam edeceğine inançlarının tam olduğunu kaydetti.

Daha sonra konuşan Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan’da 29 Mart 2009 ve 30 Mart 2014 mahalli seçimlerinde Taşköprü olarak şahsıma büyük destek verdiniz ve bu desteğin karşılığı olarak gece gündüz sizler için çalışmaya devam ediyoruz. Şimdi ise 7 Haziran genel seçimlerinde AK Partili milletvekili adayı arkadaşlarım için sizlerden destek istiyorum. Taşköprü her zaman haklının ve hizmetin yanında olmuştur. Şimdi de Ankara’da elimizin daha güçlü olması için milletvekillerimize en üst düzeyde destek vermemiz gerekiyor. AK Partili 3 milletvekili adayımızı da 8 Haziran’da sizlerin desteğiyle TBMM’ye göndereceğiz. Taşköprü 7 Haziran genel seçimlerinde yeni bir tarih yazacaktır” dedi.

  1. dönem Kastamonu Milletvekili ve 7 Haziran genel seçimleri öncesi AK Parti’ye geçen ve milletvekili aday adayı olan Mehmet Yıldırım’da; “Sizin sözünü dinledim Taşköprü. Baktım sizden benden tarafa gelmiyorsunuz. Benim gelmemi istiyorsunuz. Ben sizden tarafa geldim. Hizmet için geldim. Hep birlikte barajlar, yollarımızı asfaltlamak, tüneller yapmak için aranıza katıldım” dedi.

Yıldırım ayrıca “Sizlerin teveccühü ile nasıl TBMM’ye gittiysem şimdi de sıra Metin Çelik kardeşimde ve Zafer Nalbantoğlu kardeşimde. Mustafa Gökhan Gülşen kardeşim ile birlikte Metin ve Zafer kardeşlerimde TBMM’de sizlere hizmet yolunda ter dökecekler” şeklinde konuştu.

AK Parti Kastamonu 2. Milletvekili aday adayı Metin Çelik’te Taşköprü’de AK Parti döneminde yıllarca 3’te biri ancak tamamlanan Karadere Barajı’nın 3 yılda geri kalanının tamamlandığını, Obrucak Barajı’nın tamamlanma aşamasına geldiğini, Hasanlı Göleti İçme Suyu Projesi’nin devam ettiğini, Yeni Taşköprü Devlet Hastanesi’nin ihalesinin sözleşmesinin imzalandığını ve Taşköprü OSB’de yer sahipleri ile anlaşılıp ödemelerin kısa sürede yapılacağını ve OSB’nin kısa sürede faaliyete geçeceğini ifade etti.

Ak Parti İl Başkanı Halil Uluay’da muhalefetin seçim öncesi vatandaşın kafasını bulandırmaya çalıştığını fakat muhalefetin hiçbir projesi olmadığı gibi iktidara gelmek gibi bir düşüncesinin olmadığını belirterek AK Parti’nin ülkede 80 yıldır yapılmayanları yaptığını ve sizlerin desteğiyle yapmaya devam edecek şeklinde konuştu.

Daha sonra hep birlikte seçim bürosunun açılış kurdelesi kesildi.

Ardından ise AK Parti İlçe Başkanı Halil Uluay, AK Parti Kastamonu Milletvekili Adayı Metin Çelik, Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan, 22. Dönem Kastamonu Milletvekili Mehmet Yıldırım ve AK Parti Taşköprü İlçe Başkanı Ali Eşref Sevim vatandaşların tebriğini kabul etti.

Haber: Emre özkan

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ