Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,13 / Satış: 6,16
€ EURO → Alış: 6,64 / Satış: 6,66

Taşköprü MHP, Akşener’e yapılan eleştiriyi kınadı

Taşköprü MHP, Akşener’e yapılan eleştiriyi kınadı
  • 15.05.2015
  • 1.385 kez okundu

Taşköprü MHP, Akşener’e yapılan eleştiriyi kınadı

 

Milliyetçi Hareket Partisi Taşköprü İlçe Başkanı İsmail Berber, geçtiğimiz günlerde bir haber kanalında bir yorumcu tarafından MHP İstanbul milletvekili Meral Akşener ile ilgili yaptığı açıklamayı kınayan bir basın açıklaması yaptı.

Berber yaptığı açıklamada; Yandaş bir haber kanalında yorumculuğu meçhul Müslüman görünümlü münafık bir kişi MHP İstanbul milletvekili Meral Akşener’e iftira atmaya çalışmıştır. Çünkü Meral Akşener, Doğruları söylemekten asla geri durmayan bir siyasetçimizdir. 17-25 Aralıkla ilgili söylemleri, milletin parası harcanarak yapılan sarayların israf olduğunu her platformda çekinmeden söyleyebilmiştir. İktidarın yandaşlarının kısa zaman da mücahitken müteahhit ve milyarder olduklarını, bu yandaşların iktidar için tüm ailelerimiz feda olsun dediklerini her toplantıda anlatan gene Sn. Akşener olmuştur. Bu ve buna benzer doğru söylemler tabi ki birilerini rahatsız etmektedir. İstanbul bilbordlarına asılan afişlerin kaldırılması ile bu iftiranın aynı zaman a denk gelmesi ise ayrıca çok manidardır.

Bu iftiraları utanmadan alçakça atanlar kendi söylediklerini çarpıtarak başka mecralara ve paralel safsatasına sığınmaları ise ayrı bir rezillik ve kepazelikten başka bir şey değildir.

7 Haziran seçimlerine kısa zaman kala MHP’nin yükselen oyunu bu şekilde ki rezillikler ve çaresizlik asla ve asla durduramayacaktır. 28 Şubat sürecinde de ve bu gün de ciddi cesur inançlı ahlaklı duruş Sn Akşener de hiç ama hiç değişmeyecektir. Meydanlardaki siyasi yarış yanında, bu şekilde ki tetikçi iftiralar siyasi ahlaktan yoksunlara en güzel cevabı bu aziz milletin 7 Haziran akşamı vereceğinden şüphemiz yoktur. Bu figüranlar aldıkları emirleri yerine getirmekle en güzel şekilde görevlerini yaptıklarını sanmaktadırlar. Taşköprü MHP İlçe Başkanlığı olarak milletvekilimiz Sn. Meral Akşener’e yapılan bu iftiranın sefil tetikçilerini şiddetle kınıyor ve lanetliyoruz. İnsanlıktan yoksun bu reziller ve çürümüşleri Yüce Rabbime havale ediyorum.”

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ