Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,88 / Satış: 5,90
€ EURO → Alış: 6,63 / Satış: 6,65

AK Partili adaylar Taşköprü’de muhtar ve STK’larla buluştu

AK Partili adaylar Taşköprü’de muhtar ve STK’larla buluştu
  • 02.06.2015
  • 1.149 kez okundu
Reklam

AK Partili adaylar Taşköprü’de muhtar ve STK’larla buluştu

AK Parti Kastamonu Milletvekili adayları Mustafa Gökhan Gülşen ve Av. Metin Çelik, Taşköprü’de mahalle-köy muhtarları ve STK temsilcileri ile bir araya geldi.

Taşköprü Belediyesi Açık hava Düğün Salonu’nda gerçekleşen programa AK Parti Kastamonu Milletvekili Mustafa Gökhan Gülşen, Milletvekili adayı Metin Çelik, Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan, AK Parti İl Başkanı Halil Uluay, AK Parti Taşköprü İlçe Başkanı Ali Eşref Sevim, AK Parti Kastamonu Milletvekili Adayı Metin Çelik, İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Kayıkçı ve çok sayıda davetli ve misafirin yanı sıra köy ve mahalle Muhtarları ile STK temsilcileri katıldı.

Arslan, “Hayır Duası alacak Hizmetler için buradayız”

AK Parti İlçe Başkanı Ali Eşref Sevim’in açılış konuşmasını yapmasının ardından kürsüye gelen Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan, “Göreve geldiğimiz günden itibaren sizlerden hayır duası alacak hizmetler yapmak için çalışıyoruz ve yine aynı doğrultuda çalışacağız. Partimiz ve milletvekillerimizle ilçemize en güzel hizmetleri getirmek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Sizlerden desteklerinizi esirgememenizi rica ediyorum” dedi.

Çelik, “Daha çok hizmet için daha çok desteğe ihtiyacımız var”

AK Parti Milletvekili Adayı Metin Çelik ise ”Bizler gerek il Başkanlığı dönemimizde gerekse bundan sonra sizlere en iyi hizmetleri alabilmek adına göreve talibiz bu gün bakıyoruz “Milliyetçiyiz” diye geçinen MHP ve Sosyal Demokrat olan CHP’nin söylemlerinde HDP’ye zerre müdahale yok. Bu nasıl milliyetçilik? Milliyetçi olan bu kesim ülkeyi bölme tehlikesi olan HDP’ye neden bir iki söz etmiyor. Bunların amacı bellidir. AK Parti gitsin de ne olursa olsun ancak bu düşünceler milliyetçilikten çok uzak ve tehlikeli düşüncelerdir. Siz değerli muhtarlarımızdan bu oyunları görmenizi rica eder, bize daha güçlü destek vermenizi inşallah bu seçimde AK Parti’den üç Milletvekilini parlamentoya göndermenizi bekliyoruz” dedi.

Gülşen, “Birileri çıkmış mazot ve asgari ücret üzerinden siyaset yapıyor”

AK Parti Kastamonu Milletvekili Mustafa Gökhan Gülsen ise mazot ve asgari ücret üzerinden siyaset yapan CHP ve MHP’yi eleştirdi. Gülşen, “Değerli Muhtarlar ve STK temsilcileri bakınız bizlere mazot üzerinden yüklenmeye çalışıyorlar diyorlar ki yatlara mazot şu fiyata çiftçiye ise iki katı böyle bir şey külliyen yalan. Biz AK Parti hükümeti olarak sadece uluslararası taşımacılık yapan gemilere ucuz mazot veriyoruz. Bu ise dünya ile rekabet edebilmek adına yoksa kimsenin lüks yatına ucuz mazot verilmesi söz konusu değildir. Öte yandan bizler çiftçilerimize zaten mazot desteklemeleri veriyoruz ve bunlar ileriki dönemlerde daha da iyileşecektir” dedi.

Kastamonu İGM Başkanı Mehmet Kayıkçı ise özellikle Taşköprü’nün köylerine yapılan çalışmalar hakkında kısa bilgi verdi.

AK Parti İl Başkanı Av. Halil Uluay’da, Taşköprü’nün bundan önce olduğu gibi bundan sonrada partilerine gerekli desteği vereceklerine emin olduğunu kaydederek katılımlarından dolayı tüm muhtar ve STK temsilcilerine teşekkür etti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ