Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,54 / Satış: 5,56
€ EURO → Alış: 6,14 / Satış: 6,16

“BOŞ TENEKEDEN ÇOK SES ÇIKAR”

“BOŞ TENEKEDEN ÇOK SES ÇIKAR”
  • 05.06.2015
  • 1.584 kez okundu
Reklam

CHP milletvekili adayı Prof. Dr. Ahmet Caner Yenidünya:

“BOŞ TENEKEDEN ÇOK SES ÇIKAR

CHP Kastamonu birinci sıra milletvekili adayı Prof. Dr. Ahmet Caner Yenidünya, Taşköprü Cumhuriyet meydanında yapılan mitinginde eli cebinde dolaşmayacağız size layık olacağız dedi.
Cumhuriyet Halk Partisi, 7 Haziran genel seçimleri öncesi Taşköprü mitingini vatandaşın katılımıyla yaptı.

Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleşen mitingde ilk olarak Taşköprü ilçe başkanı Ahmet Kesim konuştu.

Ahmet Kesim Konuşmasında bu meydanı herkes tanımalı bu meydan Taşköprü’nün Cumhuriyet Meydanı, özgürlük meydanı, demokrasi meydanı diyerek Atatürk’ün Taşköprü’deki konuşmasından alıntılar yaptı

Ardından kürsüye gelen CHP Kastamonu 2. Sıra milletvekili aday Hasan Şen’de yaptığı konuşmasında topraklarımıza minnet borcumuz var biz de bu minnet borcumuzu halkımıza hizmet ederek Kastamonu’muzun sesini en güzel bir şekilde duyurarak minnet borcumuzu ödemek istiyoruz diyen Hasan Şen bu topraklara hizmet vermek bu millete hizmet etmek kutsal bir görevdir dedi Şen dört yıllığına vekalet verdiğiniz kişilerin daha sonra size vebal getirmemesi gerekir bu nedenle vekalet verirken vekil seçtiğiniz kişiler çok önemli dedi.

Ardından kürsüye çıkan CHP Kastamonu birinci sıra milletvekili adayı Prof. Dr. Ahmet Caner Yenidünya “Halkımızın bize karşı büyük bir teveccühü var biz bu teveccühe layık olmaya gayret edeceğiz. Bu teveccühe inşallah 7 Haziran’dan sonra Kastamonu’yu hak ettiği şekliyle temsil ederek layık olacağız. Allah’ta inşallah bize bunu nasip edecek. Kastamonu’yu 7 Haziran’dan sonra hak ettiği şekilde, koltukla oturarak değil, çalışarak temsil edeceğiz” dedi. Yenidünya halkın içinden gelmeyen eli cebinde dolaşanlar size layık değil diyerek size vekil değil evlat lazım ben de sizin evladınız olmaya geldim dedi. Yenidünya Kastamonu’nun hakkını her zaman her yerde söke söke alırız diyerek laf konuşmak kolay gidip Kastamonu’muz için ne yaptınız, bu insanlar size oy verdi siz Kastamonu için ne yaptınız şimdi çıkmış konuşuyorsunuz boş tenekeden çok ses çıkar dedi.

CHP Kastamonu birinci sıra milletvekili adayı Prof. Dr. Ahmet Caner Yenidünya elleri nasır tutmuş ağabeylerimin, ablalarımın, analarımın derdiyle dertlenmeye geldim sizin derdinizle dertlenmeyenler eli cebinde halkı seçimde hatırlayanlar size layık değil ben size layık olmaya geldim dedi. Yenidünya kimseye oy karşılığı yardım yapmayacaklarını söyleyerek bizim dinimizde sağ elin verdiğini sol ele gösterilmez diyerek bizde büyüklük büyüklenme yok bizde hizmet var çalışma var çalışıp sizin desteklerinize layık olacağız eli cebinde kimseyi aşağılamayacağız şeklinde konuştu.

Haber: Mustafa GÜNAYDI

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ