Reklam
Reklam
Taşköprülülerin Buluşma Adresi Taşköprü Postası'na Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,30 / Satış: 5,32
€ EURO → Alış: 5,99 / Satış: 6,02

MHP’de Meydan Coşkusu

MHP’de Meydan Coşkusu
  • 06.06.2015
  • 1.197 kez okundu
Reklam

Taşköprü’de birinci parti olmak istediklerini her ortamda yineleyen Milliyetçi Hareket Partisinin meydan mitingi rakiplerine gözdağı verdi.

MHP Kastamonu Milletvekili Adayları Emin Çınar ve Hakan Çetin, Taşköprü’de halka seslendi.

Taşköprü Cumhuriyet Meydanındaki mitingde, MHP Kastamonu Milletvekili Emin Çınar, MHP Kastamonu Milletvekili Adayı Hakan Çetin, MHP Kastamonu İl Başkanı İbrahim Maşalacı, Eski Kastamonu Milletvekili ve MHP’nin son Taşköprü Belediye Başkan Adayı Hasan Altan, MHP Kastamonu Kadın Kolları Başkanı Fazilet Değer, MHP Taşköprü İlçe Başkanı İsmail Berber, MHP Kadın Kolları Başkanı Gizem Meral, Taşköprü Ülkü ocakları Başkanı İbrahim Reçber’inde hazır bulundukları mitingde ilk olarak Emin Çınar söz aldı.

Başta Taşköprülüler olmak üzere çiftçilerin sorunlarına değinen Çınar “ 1999-2002 üçlü koalisyon döneminde Tarım Bakanlığı partimizdeydi. O yıllarda benim çiftçi kardeşim buğdayının kilosunu 55 kuruştan satma imkânına sahipti. Sattığı iki kilo buğdayla traktörüne bir litre mazot alabiliyordu. Şimdi rakamlar ortada. Bize siz ne yaptınız diyorlar ya, biz yaptığımız tarım politikası ile çiftçimizin yüzünü güldürmüştük” dedi. Sizler bu yetkiyi Milliyetçi Hareket Partisine verirseniz çiftçi yine milletin efendisi olacak diyen Çınar “Bu noktada diyoruz ki, çiftçinin belini büken mazot ÖTV si KDV si kaldırılmış bir şekilde tarım alanında kullanılması için imkân sağlayacağız” dedi.

“NERDE KALMIŞTIK?”

Çınar’ın ardından kürsüye MHP Kastamonu Milletvekili Adayı Hakan Çetin çıktı. Taşköprülülere “Nerde kalmıştık?” diye seslenen Çetin “Durmak yok yola devam diyorlar ya, o bize has bir şey. Biz diyelim bunu çünkü her daim mücadeleye devam” dedi.

AK Parti adaylarının kendileri için sözde milliyetçi dediklerini belirten Çetin “ Ben gurur duyarım onlar yeter ki milliyetçi olsun ben sözde milliyetçi olmaya razıyım. Ama bu milletvekili arkadaşlara da soruyorum, ya senin kurucu başkanın milliyetçiliği ayaklarının altına alıyor, senin Başbakanın Türk milliyetçiliği ile hesaplaşma vakti geldi diyor. Onlar ne olacak? Bunu bana açıklayın. Kimse bizim milliyetçiliğimizi sorgulayamaz. Eğer sorgulamaya kalkarlarsa bizde onların Taşköprülülüklerini sorgularız. Bayramdan bayrama gelmekle Taşköprülü olunmaz, Taşköprü’nün içinde olacaksın. Her anında cenazesinde, düğününde yanında olacaksın” dedi. En büyük dileğinin Taşköprü’den birinci parti olarak çıkmak olduğunu belirten Çetin “Vekil olup olmamam önemli değil, biz milleti her zaman karşılıksız sevdik. En büyük istedim bu ve bunun içinde Taşköprü’nün bana sahip çıkmasını istiyorum” dedi.

Seçim beyannamesi hakkında meydandaki kalabalığı bilgilendiren Milletvekili Adayı Hakan Çetin’in konuşmasının ardından vekil adayları ve beraberindekiler meydandaki kalabalıkla teker teker tokalaşarak hatıra fotoğrafı çektirdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ